Darbą pradėjo naujoji Taryba ir merė

Tradicinėje nuotraukoje – 27 naujosios kadencijos Tarybos nariai ir Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, kuri Tarybai nebepriklauso. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Pirmadienį, balandžio 17 d., darbą pradėjo naujos kadencijos mūsų Savivaldybės taryba. Sugiedoję Lietuvos himną, iškilmingai prisiekę, išklausę sveikinimų Tarybos nariai pradėjo svarstyti darbotvarkėje numatytus klausimus.

});

Primename, kad naująją Tarybą mūsų rajono rinkėjai pasirinko iš 254 kandidatų, įtrauktų į septynių partijų sąrašus. Taigi politinis konkursas buvo nemažas – devyni pretendentai į vieną kėdę.
Savivaldybės vadovas – meras – buvo renkamas iš 8 kandidatų. Pirmą kartą mūsų savivaldos istorijoje mero pareigas rinkėjai patikėjo moteriai – ja tapo Rūta Matulaitienė.
Savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Alvyda Purauskytė, pradėjusi Tarybos posėdį bei vadovavusi pirmai jo daliai, politikams ir rinkėjams padėkojo už „aktyvius ir kultūringus rinkimus“.

TARYBAI LINKĖJO VIENYBĖS
Tarybos posėdyje dalyvavo visi išrinkti jos nariai, merė ir...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto