Darbą pradėjo Savivaldybės tarybos komitetai

Rimantas Gramas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir Tatjana Kinčinienė (socialdemokratų partija). Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Pirmajame šios kadencijos Tarybos posėdyje buvo patvirtinta komitetų sudėtis ir veiklos nuostatai. Trečiadienį prasidėjo ir šių komitetų posėdžiai.

});

Nuo šiol jie visada vyks Savivaldybės tarybos posėdžių salėje ir bus transliuojami tiesiogiai, kaip transliuojami Tarybos posėdžiai. Tiesiogiai transliuoti Savivaldybės komitetų ir komisijų posėdžius įpareigoja nuo balandžio 1 d. įsigalioję Vietos savivaldos įstatymo pakeitimai.

Balsuota tik dėl vieno sprendimo projekto

Trečiadienį pirmieji startavo Kaimo reikalų ir gamtos apsaugos bei Švietimo, kultūros ir sporto komitetų nariai, kuriems vadovauja daugumos atstovai Rimantas Gramas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir Tatjana Kinčinienė (socialdemokratų partija).

Pirmųjų posėdžių darbotvarkėse klausimų nebuvo daug, o ir jų svarstymas aštrių diskusijų ar ginčų nesukėlė. Todėl beveik visiems sprendimo projektams pritarta bendru sutarimu. Balsavimo prireikė tik...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto