Darbai Senamiesčio parke – vėl sustoję

Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Iš trijų pagrindinių atnaujinti numatytų mažeikiškių poilsio zonų renovuota tik viena – Melioratorių parkas. Senamiesčio ir Juodpelkio parkai vis dar laukia savo eilės.

Senamiesčio parke prasidėję darbai vėl buvo nutraukti, tačiau Savivaldybė tikisi, kad statybininkai čia pasirodys jau gegužę. Ir dirbs iki metų pabaigos – kol įgyvendins projektą.

Pasirinktos trys poilsio erdvės
Projektas „Mažeikių senamiesčio parko kompleksinis sutvarkymas“ turėjo būti užbaigtas dar užpernai, rugsėjo 1-ąją. Kai Savivaldybė dar tik planavo, kaip bus panaudoti Europs Sąjungos struktūrinių fondų pinigai, ji nutarė sutvarkyti tris mažeikiškių poilsio zonas: Melioratorių gatvės parką, Juodpelkio parką ir jau minėtą Senamiesčio parką. Senamiesčio parkui ir stadionui atnaujinti nuspręsta skirti 3,5 milijono litų, Melioratorių parkui – 1,5 mln. litų, Juodpelkio kompleksui – 5 mln. litų. 
Senamiesčio parką ketinta sutvarkyti anksčiausiai – 2008–2010 metais. Tačiau Savivaldybės planus gerokai pakoregavo gyventojai ir jų iniciatyva kilę teisiniai ginčai.
Kas dar kartą sustabdė renovacijos darbus ir ką planuoja Savivaldybė, skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

12 Atsakymų į “Darbai Senamiesčio parke – vėl sustoję”

 1. To lolai parašė:

  Kaltas tas ,kas projektavo gelezinkeli,jeigu zinojo,kad bus statomi salia jo daugiabuciai . Ir atviksciai. Tau reiketu maziau lot,nezinant…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Finansavimas parko,o istikruju,tik miskas? O dar planuoja tylos zonas ir kt. ? Pradeją vieną darbą ir jo nebaigę,planuoja jau kitus? kas ten vadovauja siam paradui? Ne žodžiais ,bet darbais ,mes Lietuvą mylim….

 3. savass parašė:

  sušekuot stadiona ! svolače…

 4. Patenkintas parašė:

  Man tai patiktų,kad senamiesčio miškas toks išknistas ir paliktų,nes dabartinis vaizdas labiau panašesnis į natūralų mišką.Čia ir būtų tų kovotojų(Šideikienės,Miškinienės,Giedraičio) už miško išsaugojimą pasiekta pergalė.Juolab darbai sustabdyti neaiškiam laikui,o finansavimas kaip žinia tik iki naujų metų.Žodžiu laikas tiksi kovotojų naudai.Tą nujausdamos ir varnos parsikraustė…..Valio rašytojams-kovotojams.Pasirodo keletas žmogelių gali nugalėti daugumą kitaip manančių miestelėnų,kurie norėjo miesto parko,o ne miško vidury miesto.

 5. lolas to jo parašė:

  Nepagalvojai kad gelezinkelis anksciau atsirado nei tie namai salia jo? Nereikejo buto pirkti prie pat begiu ir nereiktu cia dejuoti.

 6. jis parašė:

  niekam nebereik to parko,tegu būn tie apkasai,nes MIškinienė nuori miško,o Šideikienei nepatinka takeliai,jai geriau grioviai

 7. jo parašė:

  Ne parkas,bet miskas… …cia nieko naujo.Kele gelezinkeli,bet jis vis toje pacioje vietoje…Tik niekam nerupi salia jo gyvenentys zmones,kuo jie kvepuoja,kaip ramiai ilsisi nuo vagonu dundejimu…Baisu!

 8. to as parašė:

  Ten kur stovi „Romar“ stadionas,bei teritorija aplink ji..

 9. as parašė:

  Sakykit prasau, kur yra Juodpelkio parkas?

 10. lolas parašė:

  Jei dramblio būda buvo kultūros dalis, tada ir tribūnas, kuriose jaunimas gerdavo alų reiktų vadinti kultūros dalimi. Nes kaip žinia alaus išgėrus ir padainuoja, ir pašoka, ir gitara pagroja.

 11. Vytas parašė:

  Dramblio būda supleškėjo prieš 5 ar 6 metus karštą vasaros dieną. Prieš tai ją ne vieną kartą buvo bandyta deginti iš vidaus, ten rinkdavosi bomžai, buvo tokių apsišaukėlių jaunimo kompanijų, kurios esą kažką ten darys, bet tai buvo tik skambūs ir niekam tikę pažadai. Jaunomas galvojo, kad juos kažkas parems, finansuos, bet kas kam už nieką duos? Taip ir netekom būdos. Gaila, nes ji kelis dešimtmečius buvo mūsų kultūros dalis.Mūsų jaunų Dramblio būda

 12. musmire parašė:

  Is sono paziurejus ,net nepasakytum ,kad ten parkas buvo ,atrodo kaip is po karo.Labai idomu ,kas ta „Dramlio buda “ supleskino..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto