Darbai vyksta, nuoskauda lieka

Tikimasi, kad iki Rugsėjo 1-osios visos švietimo įstaigos užbaigs remonto darbus ir bus pasirengusios priimti mokinius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iki Rugsėjo 1-osios – Žinių ir mokslo dienos likus šiek tiek daugiau nei savaitei, rajono formaliojo ir neformaliojo vaikų ugdymo įstaigos ruošiasi naujai mokslo metų pradžiai. Remontuojamos patalpos, atnaujinamas inventorius, peržiūrimos turimos ugdymo procesui reikalingos priemonės.
Tačiau švietimo bendruomenė mąsto ir apie tai, kad šie mokslo metai bus neramūs. Pirmiausia – dėl Švietimo ir mokslo ministerijos valdininkų nepagarbos mokytojams bei metai iš metų tebesitęsiančių pažadų padidinti atlyginimus.

Daugiau nei ankstesniais metais

Mažeikių rajone naujuosius mokslo metus šiemet pasitiks penkių gimnazijų, vienos progimnazijos, dvylikos pagrindinių, keturių pradinių, dviejų mokyklų-daugiafunkcinių centrų mokiniai, o taip pat – 13-kos lopšelių-darželių auklėtiniai bei septynias neformaliojo ugdymo įstaigas lankantys vaikai. Ir žinoma, visų šių švietimo įstaigų darbuotojai.
Savivaldybė paskelbė, kad įstaigoms remontuoti iš rajono biudžeto šiemet skyrė apie 400 tūkst. eurų. Tai dvigubai daugiau lėšų nei skirta pernai.
Didžioji šių lėšų dalis skirta suremontuoti lopšelių-darželių koridorius, laiptines, valgyklas bei sanitarines patalpas. Daliai jų reikalinga nauja grindų danga, baldai.
„Pasiruošimas naujiesiems mokslo metams vyksta daug kur. Ugdymo įstaigų darbuotojai savo ruožtu stengėsi – ėjo, prašė pinigų. Svarbiausia, kad turėjome ir galėjome remontams lėšų skirti daugiau nei ankstesniais metais“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Darbai vyksta, nuoskauda lieka”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Juk reik dirikui prievole susimoketsvietimo skyriui , delto paskui neber is ko dazyt

 2. Raimonda parašė:

  Pavasario vidurinė mokykla

 3. to vadovui parašė:

  pritariu,bet dar reikia žinoti kiek atsilyginti,saldžių dovanų nelabai užtenka.Kai atsiranda interesas,sužino ir padėtį…

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  paskelbkit kokioj mokykloj IR KAS PRASO

 5. Vadovas parašė:

  Vedėjo pasakyta straipsnyje, kas ėjo ir prašė. Tie ir gavo. Labai jau mėgsta.kad prašo,o dar ir atsilygina.Mūsų valdžia pati nežino,kokia padėtis, kokioj mokykloj.

 6. Raimonda parašė:

  Labai įdomu pasidarė.skirta lėšų bet brolis pradeda pirmą klasę dar net mokytoja gerai nepazystame o jau gavome prašymą surinkti pinigus kad klasę isdazytu ..Kas čia darosi ar tėvai turi išlaikyti dar ir mokyklas.Taip sutinku prisidėti mokyklai kad reikalinga vaiko mokymui.bet ne užuolaidų pirkimui ar klasės grindų keitimui? Kas gali atsakyti i ši klausimą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto