Darbo biržoje – susitikimas su verslo atstovais

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių darbo biržoje ketvirtadienį vyko renginys „Darbo biržos ir darbdavių bendradarbiavimas“. Toks Mažeikių mieste bei rajone veikiančių įmonių vadovų, savivaldos bei darbo biržos atstovų susibūrimas jau tampa tradiciniu. Jame aptariamos darbo rinkos naujovės, diskutuojama, ko imtis, kad nedarbo problema Mažeikių rajone mažėtų.

Telšių teritorinės darbo biržos specialistai susitikimų su darbdaviais ciklą rengia visose apskrities savivaldybėse. Tokių renginių tikslas: pasidalinti aktualiausia informacija, išgirsti darbdavių nuomones, pastebėjimus apie darbo biržos specialistų teikiamas paslaugas; taip pat pasidalyti patirtimi apie įgyvendintus Vietinių užimtumo iniciatyvų projektus (VUI).
Nuo liepos 1 dienos turintis įsigalioti naujasis Užimtumo įstatymas darbdaviams, įdarbinimo specialistams bei bedarbiams atneš nemažai naujovių bei pasikeitimų.
„Mes visi turime būti pasirengę tuos pasikeitimus priimti. Taigi, šiandien apie tai ir kalbėsimės“, – atidarydama renginį, sakė Telšių teritorinės darbo biržos direktorė Dangirutė Jurkuvienė.
Pasak direktorės, Mažeikiams, kaip didelio nedarbo rajonui, įvairioms užimtumo priemonėms bei programoms įgyvendinti skiriama nemažai lėšų. Vietinio užimtumo iniciatyvų projektus mažeikiškiai verslininkai įgyvendina bei darbo vietas steigia aktyviai. Tačiau, specialistės pastebėjimu, pastaruoju metu nuo kokybės mažeikiškiai žengia į kiekybę. Buvo ir atvejis, dėl kurio Darbo birža su verslininku bylinėjosi teisme.
Savo patirtimi, įgyta įgyvendinant VUI projektus, pasidalijo įmonės „Hotrema“ komercijos direktorius Marius Lazdauskas bei įmonės „Elpram“ direktorius Jonas Žičkus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Darbo biržoje – susitikimas su verslo atstovais”

  1. specialystas parašė:

    Padorus darbdavys darbuotojų neieško.Norintys dirbti patys jį susiranda.O kraugeriai buržujai su visa ta orą gadinančia darbo biržos komanda nieko nepasieks.Geriau tegul pamąsto,kaip įdarbinti savo išlepintas bobas ir parazitus-dykaduonius vaikus.Vergų atsargos baigėsi.Liko tik vienas kitas alkoholiu varomas „auksarankis“,kuris dirbs iki pirmo atlyginimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto