Darbo biržoje vyko kontaktų mugė

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Mažeikių darbo biržoje antrąkart surengta karjeros ir kontaktų mugė „Dirbk ir gyvenk Mažeikiuose“.

Galimybė pabendrauti iš arčiau

Viena iš šios mugės organizatorių – Mažeikių jaunimo darbo centro vyriausioji specialistė Ligita Diržininkienė.
Pasak specialistės, darbo biržos klientai, bendraudami su konsultantėmis, pastebi, kad ieškantiesiems darbo trūksta galimybių betarpiškai pabendrauti su darbdaviais, stinga informacijos apie laisvas darbo vietas.
„Ši mugė ir yra galimybė darbdaviams bei darbo ieškantiems mažeikiškiams susitikti, pabendrauti, apsikeisti kontaktais. Ji surengta ir tam, kad griautume stereotipus, jog Mažeikiai mažas miestas, čia sunku įsidarbinti jaunimui, jog čia nėra įmonių, galinčių mokėti gerus atlyginimus, ir galiausiai – kad čia iš viso nėra galimybių įsitvirtinti“, – kalbėjo specialistė.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Darbo biržoje vyko kontaktų mugė”

  1. Nepakviesta įmonė parašė:

    Mūsų įmonė taip pat buvo užsiregistravusi į renginį, tačiau nebuvo pakviesta dalyvauti jame, nors ieškome perspektyvaus jaunimo. Labai apmaudu, kad nepavyko pasinaudoti tokia proga.

  2. ... parašė:

    Gerbiama, Ligita. Tam kad imones atstovai galetu dalyvauti, reikia pakviesti, is pradziu, uzregistruoti, pasidometi ar atvyks. Perspektyvos is Jusu „kontoros“ yra nulis, kadangi tai valstybine organizacija. Pradekit kaltinti pirma save, o ne imones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto