„Darts“ žengia pergalių keliu

Asmeninėse varžybose prizines vietas iškovojo Jurijus Stekolnikovas (kairėje) ir Arūnas Čiplys. Nuotrauka iš klubo archyvo

Antrą pergalę Lietuvos smiginio tarpklubiniame čempionate iškovojo Mažeikių „Darts“ vyrų komanda – jos nariai asmeninėje įskaitoje pelnė prizines vietas.
Antrasis reitinginis šiais metais smiginio turnyras dvi dienas vyko Vidmantuose, jis subūrė 92 vyrus ir 15 moterų. Mūsų rajono garbę gynė devyni „Darts“ klubo atstovai.
Tradiciškai turnyro pradžioje vyko tarpklubinio čempionato turas, kuriame vyrų ekipa susikovė su Kauno „Smiginis.lt“ atstovais. Praėjusio sezono nugalėtojai mažeikiškiai gana lengvai – 9:4 įveikė varžovus ir pirmenybėse šventė jau antrą pergalę iš tiek pat galimų.
Asmeninėse varžybose du mūsų miesto atstovai nužygiavo iki paties aukščiausio turnyro laiptelio, kur vienas po kito nusileido Prienų atstovui Mindaugui Baranauskui. Pusfinalyje prieniškis įveikė Jurijų Stekolnikovą, kuris užėmė trečią vietą, o finale prieš varžovą neatsilaikė mūsų ekipos lyderis Arūnas Čiplys – pralaimėjęs finalą rezultatu 1:5, mažeikiškis liko antras.
Šį šeštadienį reitinginis turnyras vyks Elektrėnuose, jo metu „Darts“ vyrai žais tarpklubines rungtynes su viena iš trijų pirmenybėse dalyvaujančių Vilniaus ekipų – „Apuoko“ smiginio klubo atstovais.