Darželio vaikus aplanko savanoris

Nuotrauka iš lopšelio-darželio „Eglutė“ archyvo

Savanoris – tai, ko gero, vienas dažniausiai girdimų žodžių pastaruoju metu. Jaunam nepatyrusiam žmogui savanorystė duoda labai daug. Savanoriaudamas žmogus auga kaip asmenybė, ne tik geriau pažįsta save, bet ir tobulina savo kompetencijas, mokosi save motyvuoti, laikytis įsipareigojimų.
Mūsų bendruomenė džiaugiasi, kad pas mus kiekvieną pirmadienį lankosi savanoris, Mažeikių Račkausko gimnazijos 2 d. klasės gimnazistas Algimantas Kozlovas. Jis nuoširdžiai bendrauja su priešmokyklinės grupės ugdytiniais, sugalvoja įdomios veiklos.
Šį pirmadienį A. Kozlovas taip pat svečiavosi mūsų darželyje. Vyresnysis draugas žaidė, šėliojo drauge su vaikais. Popietė pralėkė akimirksniu. Kiekvienąkart „Riešutėliai“ išlydi savo draugą, laukdami jo vėl sugrįžtant.
Rasa DAUKŠIENĖ,
Lopšelio-darželio „Eglutė“ priešmokyklinės grupės auklėtoja

2 Atsakymai į “Darželio vaikus aplanko savanoris”

  1. Mama parašė:

    Pritariu „skaitytojai“ dėl darželio „Eglutė“ puikios iniciatyvos. Nesu girdėjusi nieko panašaus kituose darželiuose. Pritarkime ir skatinkime jaunus žmones, kurie nesiekia už atliekamus darbus gauti jokios materialinės naudos sau, o nori įgytii naujų pažįstamų ir naudingos patirties.

  2. Skaitytoja parašė:

    Šaunu, kad „Eglutės“ darželis imasi tokios iniciatyvos ir leidžia jauniems žmonėms susipažinti su poedagogo profesija. Sėkmės naujuose projektuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto