Daugėja su rūkymu balkonuose nesitaikstančių mažeikiškių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Devynių miesto daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose arba jau draudžiama, arba artimiausiu laiku bus uždrausta rūkyti.
Dėl šio draudimo prašymą pateikė dar vieno daugiabučio atstovai.

Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo papildymai bei Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimai, susiję su draudimu rūkyti balkonuose, lodžijose ir terasose, įsigaliojo nuo šių metų pradžios. Nors draudimui įsigalioti užtenka tik vieno namo gyventojo prašymo, mažeikiškiai neskubėjo jų teikti – nuo vasario šis draudimas įsigaliojo tik Taikos gatvės 24 ir Naftininkų gatvės 70 name.
Pavyzdys užkrečiamas: Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais, tokie draudimai kovo 1 d. įsigaliojo Ventos g. 89 ir Naftininkų g. 72 daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, kovo 5 d. įsigalios Naftininkų g. 10 ir 50, Gamyklos g. 3, kovo 9 d. – Žemaitijos g. 16 ir 58.
Šiuo metu gautas prašymas tokį draudimą įteisinti name, esančiame Žemaitijos g. 15.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

17 Atsakymų į “Daugėja su rūkymu balkonuose nesitaikstančių mažeikiškių”

 1. Vaida parašė:

  Teisingai padarė,kad uždraudė rūkyti.Tik su psichika kažkas ne taip,kurie rūko,na daugumai žmonių ne taip protelis veikia,tą jau pati praktiškai turėjau galimybės įsitikinti.

 2. idiocracy parašė:

  kad išskūsti rūkantį,reikia kad jį nufilmuotų skundeklis kaimynas.na gaus baudą.Tačiau rūkorius gali tą stukačių paduot į teismą už slaptą filmavimą ,o su geru advokatu ir už persekiojimą.O čia jau baudžiama byla. ne administracinė.

 3. Simas parašė:

  Bled kai remontą reikia darytis tai daugiau nei pusės namo gyventojų parašų reikia. O čia tai pizdiec….. užtenka vieno parašo žmogystos dalbajobo (-ės). Kiti asocialūs metu metus velka šiukšles į butą, o ten jau smirdi, bet ką jūs manot…. čia normalu, niekas nebaudžia, neiskrausto, o tik pasako „čia jo nuosavybė, kaip jis nori taip gyvena“ ir px visiems. Kai reikia palipti iki 5 aukšto nosį uzsikisus, nes 2 ir 3 aukšte nežmoniškai iš buto sklinda šlapimo smarvė-normalu?Kiti savo šiukšles raugina po para prie buto durų laiptinej.Va čia reikėtų tvarkytis su smarvėm, bet čia valdžia nieko nedaro, o bendruomenė bejėgė, visur koksnors nupieštas įstatymas. O čia matai jiems cigaretės kvapas trugdo!!! Neteisybė totali!!! SUPŪKIT SKUNDIKAI!!! Kad jūsų vaikai ar antrosios pusės pradėtų rūkyti. Amen

  1. Simui parašė:

   Kada jus suvoksit, kad cigarečių dūmai, tai ne tik smarvė. Tai nuodai, sukeliantys plaučių vėžį.

 4. Ruta parašė:

  As nerukau ,bet tegu zmones ruko man netrukdo ,ar geriau trauks tualete ,kas protingi atsises ir rukys nebutina staciam reklamuotis,mano butas darau ka noriu,balkonas tam ir yra .

 5. Gintas parašė:

  Tuos „didvyrius“ reikia viešinti, kad visi namo gyventojai žinotų.

  1. Pritariu parašė:

   Pritariu, ir tokiems jokios pagalbos, nei masina pastumt nei taše panest nei gatvėj uzstot

 6. Dieliui parašė:

  Psichiškai problemos būtent pas jus. Nes nuodyti kitus ir dar tuo didžiuotis kaip tik ir yra tikrasis parazitizmas.. Juk cigarečių dūmai tai ne tik smarvė, tai ir koncerogenai. Patinka jums šitas mėšlas, rykit jį patys, bet kuo kalti aplinkiniai, kad yra nuolat nuodijami.

 7. Anonimas parašė:

  Tu, kaip pats sakai, iš to „kaimo“ išvykai. Tik, va, kaimas iš tavęs taip ir neišvyko :-)))

 8. Dangiras parašė:

  Chi, chi, čia Mažeikių „geros“ naujienos…, neatsilieka nuo didmiesčių. Gyvena tarybiniuose barakuose ir šviežaus oro prašosi :). Kada pagaliau bus asfaltuojami namų kiemai ? Prieš 30 metų iš to kaimo išvykau, parvykęs vėl tas pačias neaplopytas duobes aptikau. Barakai prastai sunumeruoti, sakau, gal reikėtų jau apsiliuobti ? Lėtai ir vangiai valdžia juda, nuo švogerizmo apduję, pagal poniatkes gyventi pripratę, taip sakant, nieko nematę…

 9. Patarimas parašė:

  Meskite rūkyti, tada nereikės verkšlenti. Kodėl kiti turi uostyti jūsų skleidžiamą smarvę?

  1. Dielius parašė:

   Kodel bute girdžiu is kito auksto kaimynų tuolete skleidžiamus garsus? Atsakymas nepatinka pone-neuostyk jei man nepatinka-nesiklausau. Kiek dar gyvenime problemų susigalvosit. Jei psichiškai vidui yra problemų, ne kiti kalti o tu esi parazitas

   1. Anonimas parašė:

    Ir kokias ligas tau sukelia kaimynų tualete skleidžiami garsai? :-)

 10. ginte parašė:

  Jo cirkas, tikri lietuviai, „paskusk kaimyną, kitam skundimui suteiksim dvigubą nuolaidą“. o nepagalvojot, kad įstatyme nėra numatytas draudimas rūkyti prie laiptinės. prie namo ką jau seniai įgyvendina Naftininkų 10 namo vyrai, rūkydami prie laiptinės , pabandykit uždrauskit……. vatnikai.

 11. nu jo parašė:

  nu ir kas…smardins laiptinese,tualetuose,virtuvese..ir galesit uostyt… durnių gauja… dar skrabėm bezdėt uždrauskit… ypač gamyklos trys …ir pliotkais užsiimt

  1. tam nu jo parašė:

   Laiptinėse rūkyti jau seniai draudžiama. O rūkysit virtuvėje ar tualete – galima užkišti tokiems ventiliaciją ir dūmai liks savininkui :-)

   1. Andr parašė:

    rūkysim prie laiptinės,ir skundikų durų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto