
Naujienų agentūros ELTA užsakymu rugpjūčio 26-rugsėjo 6 dienomis rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanijos „Baltijos tyrimai“ apklausos duomenimis, rugpjūtį 11 procentinių punktų padaugėjo teigiančių, kad jų šeimos finansinė padėtis blogėja.
Rugpjūčio mėnesį kas dešimtas (9 proc.) suaugęs šalies gyventojas savo šeimos finansinę padėtį įvertino kaip pagerėjusią, trečdalis (33 proc.) nurodė, kad jų šeimos finansinė padėtis per pastaruosius du mėnesius pablogėjo, o daugiau nei pusė (57 proc.) apklaustųjų atsakė, kad jų šeimos finansinė padėtis nepasikeitė. 1 proc. respondentų neatsakė į šį klausimą.
11 procentinių punktų padaugėjo teigiančių, kad jų šeimos finansinė padėtis blogėja. Kaip parodė ši paskutinė apklausa, prieš metus (2013 m. rugpjūtį) blogai vertinančių šeimos finansinę padėtį šalyje padaugėjo 5 procentiniais punktais.
Savo šeimos finansine padėtimi dažniau yra nepatenkinti vyresni nei 50 metų žmonės, bedarbiai ir pensininkai, lenkų ir rusų tautybių gyventojai, respondentai su mažiausiomis šeimos pajamomis per mėnesį (iki 1500 litų), kairiųjų politinių pažiūrų gyventojai.
Taip,tai tiesa! Daugeli gyventoju i skolas Bankams,draugams istume butu renovacijos! Niekas nepaklause,ar turi zmones pinigu,ar jie sutinka su renovacijomis,kurios yra atliekamos neprofesionaliai. Medziagos blogos kokybes,,darbai atliekami ne iki galo,tik dalinai. O moketi reikia gan nepigiai. Kas galetu susekti,kas vyksta sioje sistemoje? Kur keliauja tokios sumos pinigu ir kur jie nuseda? Butu gerai Lietuvoje gyventi,zmones neisvyktu savo noru i kitas salis.Bet kaip reikia pradeti gyvenima Lietuvos jaunimui Lietuvoje? Kas ju laukia?