Daugiabučių namų gyventojai toliau kovoja su rūkaliais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusiais metais draudimas rūkyti balkonuose, terasose ir lodžijose įsigaliojo 13-oje Mažeikių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų.

});

Nubaustų pažeidėjų nėra. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai teigia kartą ar du per mėnesį vykstantys prevenciškai įspėti rūkalius.

Pirmieji metai – aktyviausi

Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo straipsnio pakeitimas, nustatęs papildomus draudimus ir ribojimus rūkyti daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose, įsigaliojo prieš trejus metus.

Įstatyme buvo numatyta, kad, bent vienam daugiabučio namo gyventojui pareiškus prieštaravimą  dėl rūkymo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, Savivaldybės administracija apie tai informuoja namo administratorių ar įgaliotą asmenį, savininkų bendriją ar kitą už namo bendrojo naudojimo objektų valdymą atsakingą asmenį. Pastarieji privalo informuoti butų ir kitų patalpų savininkus apie nustatytą draudimą bei įrengti informacinius ženklus.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto