Daugiausia dėmesio Taryba skyrė turto klausimams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje rajono politikai patvirtino Savivaldybės mero ir tarybos ataskaitas. Jose apžvelgta 2015 metų veikla nuo kadencijos pradžios.

2015 metais įvyko 41 komitetų posėdis, svarstyti 274 sprendimų projektai. Išklausyti ir apsvarstyti 32 įvairūs prašymai, kreipimaisi, informacijos, ataskaitos.
Didžiausias krūvis teko Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komitetui, kuris apsvarstė daugiau kaip pusę, tai yra 197, komitetams teiktų sprendimų projektų, informacijų, prašymų.
Kitiems komitetams teko analizuoti beveik vienodą projektų skaičių – nuo 50 iki 70.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Daugiausia dėmesio Taryba skyrė turto klausimams”

  1. Korupcija parašė:

    O Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaiščiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvokti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau kavutės su brendžiu įkalus! Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir visa piramidė grius! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai barška, tik šlama!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems! P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD ir vogsi, grobsi kiek norėsi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto