Daugiausiai nubaustųjų į policijos akiratį pateko dėl triukšmo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiais metais rajono gyventojai dažniausiai buvo baudžiami dėl keliamo triukšmo ir pasirodymo viešose vietose neblaiviems.

Dėl keliamo triukšmo buvo pradėta 460 administracinių teisenų (pernai šis skaičius tik truputį viršijo šimtą).
Surašyti administraciniai protokolai 331 asmeniui dėl to, kad neblaivūs pasirodė viešose vietose.
„Artėja švenčių laikotarpis, prasidės triukšmas daugiabučiuose, kaimynų skundai, tad raginame gyventojus prisiminti apie keliamą triukšmą, stengtis laikytis įstatymų arba iš anksto susitarti su kaimynais. Jeigu anksčiau triukšmautojai buvo įspėjami žodžiu, dabar iš karto rašomi administraciniai protokolai ir gresia nuo įspėjimo iki baudos iki trijų šimtų litų“, – priminė prevencinio poskyrio viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Per vienuolika šių metų mėnesių policininkai pradėjo 42 administracines teisenas dėl smulkaus chuliganizmo, 44 teisenas – dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams, penkios teisenos pradėtos dėl alkoholinių gėrimų nupirkimo ir perdavimo nepilnamečiams.

2 Atsakymai į “Daugiausiai nubaustųjų į policijos akiratį pateko dėl triukšmo”

  1. haha parašė:

    pradejo mentai dirbt gal :)) o tsi ksi iskvieti ,kol atvaziuoja ir baliu nebera ,matyt patys kur baliavoja :)))

  2. lolas parašė:

    Bjaurus melas. Tikrai visi 331 pasirodė neblaivūs viešojoje vietoje? Ir nei vienas iš jų nenubaustas už tai, kad paprasčiausiai viešojoje vietoje vartojo alkoholinius gėrimus? Nereikia čia iškreipinėti faktų ir bandyti parodyti, kad mažeikiečiai nuolat voliojasi padauginę alkoholio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*