Dautarų dvare užbaigtas muzikos festivalio sezonas

Autoriaus nuotr.

Šeštadienį Dautaruose nuskambėjo penktojo festivalio „Muzikinė vasara Dautarų dvare“ baigiamojo koncerto akordai: muzika ir dainomis žiūrovus žavėjo ansamblis „Trio Grazioso“: operos solistė Joana Gedmintaitė, pianistė Šviesė Čepliauskaitė bei fleitistė Viktorija Zabrodaitė.

Programoje „Dainuojančios žemaitės“ žavioji žemaitė, „Triumfo arkos“ prizininkė, geriausia metų operos solistė J. Gedmintaitė ir jai akomponavęs muzikančių duetas klausytojams atliko romantiškos muzikos šedevrus. Dautaruose apsilankęs moteriškas ansamblis „Trio Grazioso“ yra pripažintas ne tik tėvynėje, bet ir Danijoje, Vokietijoje, Lenkijoje.
Šią vasarą Dautarų dvare surengti penki festivalio „Muzikinė vasara Dautarų dvare“ koncertai: jų seriją pradėjo operos dainininkė iš JAV, sopranas Jacqueline Bruce bei pianistas Andrius Vasiliauskas. Džiazo muzikos mėgėjams buvo skirtas antrasis koncertas, kurio metu pasirodė dainininkė Rasa Serra ir džiazo pianistas Saulius Šiaučiulis. Trečiajame koncerte žiūrovai plojo dainininkei Vaidai Genytei ir charizmatiškajam smuikininkui Zbignevui Levickiui, daug klausytojų sutraukė vasaromis Lietuvoje pasirodantis smuiko virtuozas Martynas Švėgžda von Bekkeris.
Per penkerius metus Dautarų dvaro muzikos festivalyje surengta 19 koncertų.
Festivalio organizatorė – Dautarų dvaro šeimininkė Gražina Juknevičienė žadėjo, kad kitais metais klausytojai sulauks ir šeštojo festivalio.

Vytautas MALŪKAS

One Reply to “Dautarų dvare užbaigtas muzikos festivalio sezonas”

  1. Dėkoju parašė:

    šio festivalio organizatoriams – čia patirta daug nuostabių akimirkų.Ne išimtis ir paskutinis koncertas – puikus, tikras lakštingalos balsas ir talentingos muzikantės.Ačiū visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto