Dažasvydininko vasaros planuose – treniruotės ir turnyrai

Po varžybų Varšuvoje – nors ir pavargę bei sušlapę, tačiau džiaugiasi pelnę trečios vietos statulėlę.
Algirdas Ročius – pirmas iš kairės. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškis Algirdas Ročius, suviliotas sportinio dažasvydžio, antrus metus kartu su šalies rinktine dalyvauja Varšuvoje vykstančiame stambiame dažasvydžio turnyre ir kelia sau tikslą atstovauti Lietuvai Europos dažasvydžio čempionate Paryžiuje.

Mažeikiškis yra Lietuvos dažasvydininkų rinktinės „LT. United“ narys. Komanda ir šiais metais nutarė dalyvauti turnyre Varšuvoje, kuris šiemet turėjo vykti keturiais etapais. Tačiau, pasak A. Ročiaus, balandžio pradžioje planuotas pirmasis etapas pirmą kartą per daugelio metų istoriją buvo atšauktas dėl ryte iškritusio gausybės sniego, tuo metu buvo galima žaisti nebent sniego karą, ką daugelis dalyvių ir padarė.

„Šį kartą asmeniniais automobiliais į Lenkiją išvykome net trylika komandos narių. Tradiciškai susipažinome su aikštės išdėstymu, pora valandų pasitreniravome. Stipriausiųjų divizione, kur žaidžiama penki prieš penkis, varžėsi aštuonios komandos, užėmėme šeštą vietą. Pasirodymą vertinu vidutiniškai – varžovai nebuvo stipresni, bet mums nepasisekė: pradžioje nepavyko susižaisti, vėliau nesusikaupėme“, – įspūdžiais dalijosi mažeikiškis.

Palijus aikštė buvo šlapia, purvina, tad teisėjai žaidimą stebėjo labiau tik iš aikštės šonų. Komanda liko kiek nusivylusi teisėjavimu, nes teisėjai nepastebėdavo pataikymų iš priekio.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto