Debiutą tarptautinėje arenoje lydėjo jaudulys

Pasak Dariaus Mažeikos, sidabras, iškovotas Europos pirmenybėse, – šiuo metu didžiausias sportininko laimėjimas. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Europos rankų lenkimo čempionate tarp veteranų pirmą kartą dalyvavęs mažeikiškis Darius Mažeika prisipažino: pirmieji pojūčiai buvo baimė ir nepasitikėjimas. Kai atstovauji ne tik rajonui, bet ir visai šaliai, jaudulys būna stiprus.
Čempionate, kur teisę rungtyniauti pelnė tik šalių čempionai ar prizininkai, D. Mažeika pelnė antrą vietą.

Vilniuje vykusiame čempionate tarp 40 metų amžiaus ir vyresnių veteranų, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų, mažeikiškis varžėsi su penkiais sportininkais iš Latvijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Ukrainos.
„Kai atvykau, prisipažinsiu, pirmas jausmas buvo baimė ir nepasitikėjimas savimi – iki tol nebuvau dalyvavęs jokiose tarptautinėse varžybose, kai susirenka įvairių šalių atstovai. Dabar įsitikinau, kad kalbos, jog debiutantui svarbu tinkamai pasiruošti psichologiškai, yra ne iš piršto laužtos – finalinėje dvikovoje su latviu jau buvau savo vėžėse, pradėjau justi savo fizinę jėgą, lyg ir lenkiau jo ranką į savo pusę. Gaila, mane pavedė technika, vien jėgos neužteko, patirties turintis varžovas mane įveikė“, – „Santarvei“ pasakojo 46-erių metų Europos vicečempionas.
D. Mažeika net nesiregistravo varžyboms kaire ranka, pasak jo, ši ranka yra gerokai silpnesnė, buvo smulkių traumų.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto