Debiutantai iškovojo nugalėtojų taurę

„Mažeikių“ senjorai iš pirmo karto tapo Žemaitijos salės futbolo čempionais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai futbolininkai senjorai iš pirmo karto tapo Žemaitijos senjorų salės futbolo pirmenybių nugalėtojais.
Mažeikių sporto komplekso salėje vyko Žemaitijos senjorų salės futbolo čempionato finalo ketverto varžybos, kuriose varžėsi „Mažeikių“, Šiaulių „Maseros“, „Telšių“ ir „Kuršėnų“ komandos. Rungtyniauta pagal salės futbolo taisykles – žaisti du kėlinukai po dvidešimt minučių, penkiese prieš penkis.
Pusfinalio dvikovoje mažeikiškiai po Antano Bulošo ir dviejų Žilvino Savonio įvarčių privertė pasiduoti telšiškius ir pateko į finalą. Čia mažeikiškiai susikovė su reguliariojo sezono nugalėtojais šiauliečiais.
Po Algirdo Mikos taiklaus smūgio mūsų ekipa išsiveržė į priekį, tačiau jau po keleto minučių šiauliečiai rezultatą išlygino. Po to buvo rezultatyvi Mažeikių komandos atkarpa, kai du įvarčius pelnė A. Bulošas, po vieną – Ž. Savonis ir Mindaugas Gintalas, ir mažeikiškiai atitrūko nuo varžovų. Tik rungtynių pabaigoje varžovai pakeitė vartininką aikštės žaidėju ir pelnė du įvarčius, tačiau nuo pralaimėjimo jų tai neišgelbėjo – turnyre debiutavę Mažeikių senjorai iškovojo pergalę 5:3 ir pelnė nugalėtojų vardus.
„Kaip matome, pirmas blynas neprisvilo, debiutas atnešė pergalę. Jau dabar galima registruotis Žemaitijos senjorų futbolo čempionate ant žaliosios vejos, tačiau mes nusprendėme, kad žaisime tik salės futbolo pirmenybėse bei vyksime į turnyrus. Vis dėlto sunku surinkti gerokai gausesnį skaičių žaidėjų, tad apsiribosime salės futbolu“, – po apdovanojimų kalbėjo vienas komandos vadovų Algirdas Mika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*