Debiutantai patyrė antrąjį pralaimėjimą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antrosiose Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse „Mažeikių“ krepšininkai ir vėl praleido į savo krepšį net šimtą dešimt taškų – jie išvykoje rezultatu 97:110 pralaimėjo „Šiaulių“ komandai.

Lygos debiutantai šiose rungtynėse pirmavo iki pat trečiojo kėlinio trečios minutės – pirmąjį kėlinį jie laimėjo rezultatu 26:23, po antrojo jų pranašumas siekė penkis taškus – 57:52. Trečiajame kėlinyje mūsų krepšininkai dar pirmavo 62:57, tačiau pralaimėjo trijų minučių atkarpą net rezultatu 0:11 ir po jos varžovų jau nebeprisivijo.
Nesulaikomas mūsų ekipoje buvo Paulius Beliavičius, įmetęs 31 tašką, 19 taškų pridėjo Darius Tarvydas, 13 taškų – Eigirdas Žukauskas.
Artimiausias LKL rungtynes „Mažeikiai“ žais spalio septintąją Utenoje su vietos „Juventus“ krepšininkais.