Debiutantai pradėjo pasiruošimą LKL sezonui

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Į pirmąją treniruotę ketvirtadienio rytą susirinkę „Mažeikių“ krepšininkai šią savaitę, kiek leis oro sąlygos, imsis fizinio pasirengimo.
Pagal pradinį tvarkaraštį, pirmąsias rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje rugsėjo pabaigoje jie žais su legendiniu Kauno „Žalgiriu“.
Po dešimties metų pertraukos į Mažeikius vėl grįžtančioms Lietuvos krepšinio lygos kovoms šiuo metu ruošiasi praėjusių metų Nacionalinės krepšinio lygos čempionai: Ignas Vaitkus, Darius Tarvydas, Ignas Razutis, Arvydas Gydra, Vytautas Pikalavičius, Raimondas Petrauskas, pernai komandoje epizodiškai aikštelėje pasirodę mažeikiškiai Mindaugas Motuzas, Justas Janulis ir Rokas Rakejevas.
Komandą papildė ir trys naujokai – prieš dvejus metus joje rungtyniavęs ir Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtoju tapęs 22-ejų metų 201 centimetro ūgio Eigirdas Žukauskas, praėjusį sezoną rungtyniavęs LKL „Šiaulių“ ir Alytaus „Dzūkijos“ komandose, NKL praėjusį sezoną  rungtyniavusios Šakių „Zanavyko“ komandos vienas iš lyderių 26-erių metų 193 centimetrų Paulius Beliavičius ir Austrijoje rungtyniavęs jo bendraamžis 208 centimetrų ūgio Pranas Skurdauskas.

Apie naujojo sezono pradžią ir komandos planus skaitykite šeštadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Debiutantai pradėjo pasiruošimą LKL sezonui”

  1. Tadas parašė:

    Ir jie tikisi kažką laimėti be tamsiaodžių ? Remdamiesi tik šiais vaikinais nė pasipriešinti nepajėgs…apgailėtina. Jau patekote į lkl, tai nors kokiu pirkiniu nudžiuginkite.

  2. Mzk parašė:

    Sėkmės ir gražių pergalių !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto