Debiutas „Mažeikiams“ buvo nesėkmingas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams krepšininkams pirmasis sezonas Lietuvos krepšinio lygoje įsimintinas… nesėkmėmis. Pergalėmis džiuginę ankstesniais metais „Mažeikių“ krepšininkai dabar užėmė vienuoliktąją vietą ir pagal sportinį principą iškrito į žemesnį šalies krepšinio divizioną.
Neatsitiktinai po nesėkmingo debiuto kyla diskusijos: ar tikslinga mūsų miesto komandai kabintis į Lietuvos krepšinio lygą, o galbūt verčiau grįžti į Nacionalinę krepšinio lygą ir kelti sau mažesnius tikslus?

Pirmasis blynas prisvilo

Debiutas Lietuvos krepšinio lygoje „Mažeikių“ krepšininkams buvo nesėkmingas – per keturis mėnesius nuo sezono pradžios mūsų komanda neiškovojo nė vienos pergalės, jų sąskaitoje buvo tik dvidešimt penki pralaimėjimai. Pirmąją pergalę „Mažeikiai“ pasiekė tik tada, kai ją papildė keli nauji patyrę krepšininkai bei rezultatyviausias čempionato žaidėjas.
Iš viso per sezoną „Mažeikių“ ekipos gretas paliko septyni krepšininkai ir tik pergalės pirmenybių pabaigoje lėmė, kad mūsų ekipos sąskaitoje šalia 34 pralaimėjimų atsirado ir šešios pergalės. Pritrūko tik vieno laimėjimo, kad mažeikiškiai užimtų dešimtąją vietą ir kitą sezoną liktų LKL.

Pralaimėjimai nebuvo ryškūs

Kalbinti „Santarvės“ pašnekovai pradines mūsų krepšininkų nesėkmes sieja su tuo, kad dėl salės rekonstrukcijos darbų pirmąsias septynerias rungtynes komanda žaidė išvykose, kur patyrė pralaimėjimus. Esą tai gerokai psichologiškai paveikė žaidėjus.
Tiesa, komanda tiek šioje serijoje, kai trejas rungtynes pralaimėjo tik šešių, keturių ir devynių taškų skirtumu, tiek viso sezono metu neatrodė beviltiškai – trylika rungtynių praėjusiose LKL pirmenybėse buvo pralaimėta vienženkliu taškų skirtumu.

Krepšininkams trūko patirties

„Mažeikių“  klubo direktorius Giedrius Petrulevičius, apie situaciją kalbėdamas su „Santarve“, vardijo ne vieną objektyvią priežastį, nulėmusią nesėkmes.
„Sezono pradžioje mums buvo sunku – rungtynes teko žaisti išvykose, ekipą persekiojo traumos, net treniruočių metu negalėjome žaisti penketas prieš penketą. Drąsiai galima sakyti, kad kai kurie žaidėjai „nepavežė“ to būtino Lietuvos krepšinio lygai lygio, nedemonstravo to žaidimo, kurio tikėjomės. Prasidėjo žaidėjų kaita – vienus atleidžiame, kiti ateina, reikia laiko naujokams susižaisti, o jo nebuvo, visi norėjo pergalių, tad taip ir išėjo“, – samprotavo pašnekovas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Debiutas „Mažeikiams“ buvo nesėkmingas”

  1. Komentatorius parašė:

    Oh yes, tik kodėl pirmoje vietoje nebuvo pasakyta, kad nesugebėjo sukomplektuoti tinkamos komandos? “ rungtynes teko žaisti išvykose, ekipą persekiojo traumos, kai kurie žaidėjai „nepavežė“ to būtino Lietuvos krepšinio lygai lygio, nedemonstravo to žaidimo, kurio tikėjomės“. Kaip sakant, atsakomybę nuo savęs nusimesti lengviausia. Eilinį kartą puikus komandos vadovybės pasirodymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto