Degalinė veikia, tačiau aistros nerimsta

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Jau beveik mėnuo kaip Žemaitijos gatvėje atsidarė ir veikia „Circle K Lietuva“ degalinė. Ir vis tik iki šiol verda aistros dėl jos teisėtumo ir degalinės statytojų duotų įsipareigojimų mažeikiškiams įvykdymo.
Tokia degalinės kaimynyste nepatenkinti gyventojai piktinasi, kad jų niekas negina: nors ir buvo išsiuntinėti skundai į įvairias aukščiausias institucijas, degalinės atidarymo procesas, jos veikla nesustabdyti.
Statybos inspekcija, išdavusi leidimą degalinės eksploatacijai, teigia, kad tik Savivaldybės administracija galėjusi užkirsti tam kelią, tačiau jos atstovas net nesiteikė atvykti, kai valstybinei komisijai objektas buvo atiduodamas vertinti.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Degalinė veikia, tačiau aistros nerimsta”

 1. xxx parašė:

  boikotuokit sia degaline, pati uzsidarys.

 2. Komentatorius parašė:

  Mažiau bezdėkit, tai nereiks langų atidarinėti.

 3. To Joniui parašė:

  As nebuvau Italijoj, buvau tik Leckavoj. O Mursijos univeras, tai manau apelsinu skyneju ?
  Negali uzdrausti tai ka leidzia Lietuvos istatymai.

 4. Jo parašė:

  Grizkim i kaima

 5. yra parašė:

  dienu kai pila, ,smarve didele, reikia uzdaryti langus

 6. Jonis ro Vardeniui parašė:

  Vau tu buvai Italijoj? Nu tu kietas …..As maciau /per telika/zmoniu kurie gyvena siukslyne ir ka dabar visiems gyvent siukslyne ? O tau ,proto bokste, nieko nesako tas faktas kad statant Mazeikiu nafta,aplinkinius kaimus iskele ….

 7. na parašė:

  „Mursijos universiteto (Ispanija) mokslininkai nustatė, kad jei 100 metrų spinduliu nuo gyvenamųjų namų yra degalinė, dėl į orą patenkančių pavojingų medžiagų aplinkiniams gyventojams gresia didesnis susirgimo vėžiu pavojus, pranešė „Telegraph.co.uk“.“ Tai va, aplink mus, arciau ar toliau, tu kenksmingu salygu ir taip, manau, per daug. o kai zmogui jo sveikata nerupi, ta ir stebisi kitaip mastanciais. O atejus pensijai, tos pensijos tikrai neuzteks ir vaistams ir pragyvenimui. jei iki jos isgyvens… Gal zmones TIESIOG masto i prieki? Ir gal nebutina savo nuomones primesti kaip pacios paciausios. P.S. to nedarau ir as. :) Bet dziaugiuosi, kad negyvenu salia degalines…

 8. Vardeniui parašė:

  ar pats suvoki ką čia rašai? norėtum tokio namo antrame aukšte gyvent? :)

 9. Vardenis parašė:

  Mums viskas blogai. Nuvykit i kitas salis, ten degalines ir autoremonto dirbtuves isisteige gyvenamu namu pirmame aukste. Degalais prekiaujama po pat langais gyvenamu namu. (Tai savo akimis maciau Italijoje).

 10. www parašė:

  Ponas Sungailaaaaaaaaaaaaaa, kokios naujienos? :))) Kažko nutilo

 11. aurelijus parašė:

  Pas mus lietuvius ka bedarytum viskas blogai……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto