Degalinėje sulaikyta rūkalų kontrabanda

Mažeikiškės automobilio bagažinė buvo prikimšta cigarečių pakelių. Nuotrauka iš pasieniečių archyvo

Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai jau antrą kartą šį mėnesį užkirto kelią kontrabandininkams, norintiems į mūsų rajoną įvežti baltarusiškų rūkalų.

Penktadienio vakarą pakrančių apsaugos tarnybos operatyvininkai ir Specialiosios paskirties užkardos pasieniečiai vienoje iš Mažeikių degalinių sustabdė automobilį „Audi 100“. 28-erių metų mažeikiškei spyriotis pareigūnų reikalavimams nebuvo jokios prasmės – automobilio bagažinėje bei salone aptikti penki tūkstančiai baltarusiškų cigarečių „Fest 7“ .
Apklaustai ir paleistai mažeikiškei vien administracine teisena atsipirkti nepavyks – pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį nusižengimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.
Tai buvo antra sėkminga pasieniečių operacija praėjusį mėnesį mūsų mieste – lapkričio dvidešimtąją pareigūnai 38-erių metų mažeikiškį užklupo tuo metu, kai kontrabandines cigaretes jis nešiojo iš mašinos į sandėlį. Iš viso tada konfiskuota daugiau kaip du tūkstančiai baltarusiškų cigarečių pakelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto