Degė butas ir katilinė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitės pradžioje ugniagesiams teko gesinti du gaisrus, kilusius mažeikiškių būstuose.


Dėl šeimininko kaltės

Pirmadienio popietę mažeikiškiams ugniagesiams pranešta, kad Tyliosios gatvės ketvirtojo namo ketvirtajame aukšte dega butas. 
Atvykusius pareigūnus pasitiko pro buto duris besiveržiantys tiršti, aitrūs dūmai ir kaimynų susirūpinimas, kad bute gali būti žmogus.
„Užsitempėme „akvalangus“, griebėme rankoves su vandeniu į rankas ir – į butą. Durys buvo neužrakintos, tačiau nuo degančių plastikinių dailylenčių susidarė tokie aitrūs ir tiršti dūmai, kad sunku buvo ką nors įžiūrėti. Iš karto žmogaus neaptikome, paleidome į liepsnojančią virtuvę vandens čiurkšles ir ugnį sutramdėme per keletą minučių“, – pasakojo gaisrą tramdę pareigūnai.
Apdegė virtuvėje buvusi sofa-lova, išdegė sienų ir lubų apdaila, koridoriuje – lubų dailylentės, aprūko buto sienos, namų apyvokos daiktai, suskilo plastikinio virtuvės lango stiklas. Įtariama, kad buto šeimininkas paliko smilkstančią nuorūką ant sofos, o pats išėjo.


Spėjo užgesinti

Antradienio pavakarę Mažeikių PGT ekipažai skubėjo į Kurmaičius, kur Šarmos penktojoje gatvėje degė prie gyvenamojo namo priblokuota katilinė. Kaip įtariama, nuo įkaitusio kamino užsidegė stogo konstrukcijos ir šiltinamoji medžiaga, tačiau kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, ugnis dar nebuvo spėjusi išsiplėsti. Ją pavyko užgesinti per dešimt minučių. 
Nudegė stogas, aprūko visa katilinė ir joje buvę namų apyvokos daiktai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto