Deklaracijas jau pateikė puspenkto tūkstančio mažeikiškių

Trečiadienį Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) oficialiai paskelbė pajamų ir turto deklaravimo už 2020 metus pradžią. Šiemet jis truks iki gegužės 3 dienos ir vyks tik elektroniniu būdu.
Pirmieji teisingai užpildę deklaracijas ir jas pateikę sumokėtas mokestines permokas turėtų atgauti balandžio viduryje.

Trečiadienio rytą Klaipėdos apskrities VMI vadovai, specialistai surengė nuotolinį susitikimą. Jame pristatytos šiųmečio pajamų ir turto deklaravimo aktualijos.
Pasak inspekcijos darbuotojų, šiemet pajamų ir turto deklaravimas prasideda anksčiau ir vyks nuotoliniu būdu.
Žmones, kurie neturi galimybių savarankiškai užpildyti deklaracijų internetu, VMI vadovai ramino: dėl deklaravimo gyventojus konsultuoti telefonu ir jiems padėti yra pasirengęs būrys specialistų.
Praėjusiais metais pajamas už 2019 metus elektroniniu būdu deklaravo 25,1 tūkst. Mažeikių rajono savivaldybės gyventojų, turto deklaracijas pateikė 2,6 tūkst. gyventojų.
Iki kovo 3 d. ryto pajamų deklaracijas už praėjusius metus jau pateikė 4,6 tūkst. mažeikiškių.
Deklaravę pajamas asmenys gali susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio permokas.
Deklaracijas privalo pateikti gavusieji nuomos pajamų iš kitų gyventojų, palūkanų, darbinių pajamų iš užsienio, dėl įregistruotos individualios veiklos pagal pažymą ar turėtą verslo liudijimą, jeigu yra prievolė deklaruoti turtą (pavyzdžiui, valstybės tarnautojams, politikams), norint pasinaudoti nustatytomis lengvatomis ir panašiais atvejais.

Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto