Dėl COVID-19 ligos vienos grupės vaikai „Eglutėje“ ugdomi nuotoliniu būdu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių lopšelio-darželio „Eglutė“ viena grupė: 11 vaikų ir trys mokytojos nuo pirmadienio yra izoliacijoje ir dirba nuotoliniu būdu. Toks sprendimas buvo priimtas, vienam vaikui nustačius COVID-19 infekciją.

Ėmėsi veiksmų

„Eglutės“ direktorė Rima Daugnorienė, apie situaciją kalbėdama su „Santarve“, patikslino, kad susirgimo atvejis – šeiminis.
„Šeštadienį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai susisiekė su grupės mokytoja ir pranešė apie vaiko susirgimą. Susisiekėme ir su grupės vaikų tėveliais, kitais mokytojais, su visais jais bendrauja ir psichologas. Sekmadienį tuo užsiimanti firma išdezinfekavo visas lopšelio-darželio patalpas“, – apie savaitgalį atliktas saugumo priemones pasakojo įstaigos direktorė.

Tėvai reaguoja supratingai

Darbas nuotoliniu būdu – išbandymas ir vaikams, ir darželio darbuotojams, ir tėveliams. Darželį lankiusių vaikų, kurie bus ugdomi nuotoliniu būdu, tėvams dėl privalomos vaikų izoliacijos suteiktas nedarbingumo pažymėjimas. Nuotoliniu būdu grupė dirbs iki spalio 27 dienos.
R. Daugnorienė patikino, kad panikos darželyje nėra, tiek grupės, kurios vaikas susirgo, tiek kitų grupių vaikų tėvai situaciją vertina supratingai.
Direktorė teigė, kad įstaiga dirba, kaip ir įprastai, – laikydamasi visų saugos reikalavimų. Ji teigė nepastebėjusi, kad dėl žinios apie COVID-19 infekcija būtų sumažėjęs lankomumas.

6 Atsakymai į “Dėl COVID-19 ligos vienos grupės vaikai „Eglutėje“ ugdomi nuotoliniu būdu”

 1. siaip parašė:

  A Sungaila beprisimena, koks įdomus buvo Nagienės šou dėl strateginio plano kūrimo Platelių Linelyje su nakvynėm, SPA, alkoholiniais gėrimais…

  1. kaip yra parašė:

   Kas paneigs, kad jam galimai pasiūlyta kai kas, kad dievintų nesavanaudišką Laimutę. Prodažna škūra. Kaip ir aktyvi komjaunuolė, dabar neišlendanti iš bažnyčios

 2. vidas parašė:

  Tėvas saugo ją vaikystėje, vyras – jaunystėje, sūnus – senatvėje: negalima palikti moters pačios sau. L.Nagienės FB:Šiandien, spalio 20 d., 20 val. paskutinė priešrinkiminė LIVE facebook laida su Seimo nariu Valiumi Ąžuolu , nes negalima moters (L.Nagienės) palikti vienos .

 3. vidas parašė:

  Mano nuomone, Sungaila tai- vyro kūne gyvenanti moteris: pav., kai jo paklausi, kodėl balsavo už 11eurų dydžio ugdymo priemonių pirkimo mokestį, jis atsako panašiai kaip mergina, kurią 2 val. nakties pakvieti atsigerti pas save į namus kavos , o iš ryto ji sako , kad šito nenorėjo. Iškilus menamam ar tikram pavojui, jis iš karto pasileidžia bėgti, užuot nuėjęs ir pasižiūrėjęs, ar tikrai „dangus griūva“ .Jo knygų leidimui, kiek teko girdėti, reikia ieškoti rėmėjų , nes, mano manymu, vyro kūnas neleidžia moters sielai kurti kūrinius, dėl kurių išleidimo leidyklos konkuruotų tarpusavyje.Jis bijo , kad tapęs spalvotu, jo bespalvio šešėlio niekas nemylės .Nebijok, manau, net jei tapsi spalvotu, tave vis tiek mylės kas mylėjo ir atkris tie, kurie apsimetė tave mylintys.

  1. Anonimas parašė:

   Mink tu debiliuk is eterio ,nusibodai su savo paisalais :) Impotentas matosi kad esi :DDD

 4. Mama parašė:

  Labai gaila, kad atvejis jau buvo žinomas savaitgalį, bet apie jį praneša santarvė antradienio vakare. Tą pačią dieną, kai sužinota turėjo būti informuota visuomenė ponios direktorės. Ir dar džiaugiasi, kad lankomumas geras, žinoma, kad geras, nes 2 dienas tėvai nežino kas darosi įstaigoje. Mažeikiuose savivaldybe irgi miega nuo savaitgalio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto