Dėl dingusios Prancūzijoje mažeikiškės – tyrimas

Pareigūnai dažniausiai kreipiasi į tos šalies, kurioje dingo minėtas asmuo, policiją dėl teisinės pagalbos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusio penktadienio vakarą 47-erių metų mažeikiškei iš Prancūzijos paskambino dukra. Ji pranešė, kad vyras šioje šalyje sukėlė avariją ir sudaužė automobilį. Mergina mamos paprašė atsiųsti pinigų, tvirtino, kad vyras iš jos atėmė dokumentus. Iki pirmadienio moteris daugiau pranešimų iš dukters negavo, kur pastaroji šiuo metu yra, taip pat nežino.

Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti. Tokiu atveju mažeikiškiai pareigūnai dažniausiai kreipiasi į tos šalies, kurioje dingo minėtas asmuo, policiją dėl teisinės pagalbos, yra paskelbiama dingusio asmens europinė paieška.
Kovo mėnesį rajono Policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 41-erių metų rajono gyventojo dingimo. Žmogus dar sausio pabaigoje planavo grįžti į Lietuvą iš Olandijos, tačiau iki kovo negrįžo. Vėliau jo buvimo vieta buvo nustatyta.
Balandžio pradžioje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl 43-ejų metų mažeikiškio buvimo vietos nustatymo. Vyras penkerius metus dirbo ir gyveno Ispanijoje, su artimaisiais bendravo internetu arba sms žinutėmis, tačiau nuo vasario apie save jokių žinių nebepateikia, jo telefonas išjungtas. Tyrimas tęsiamas iki šiol.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto