Dėl įvykių Prancūzijoje sustiprintas patruliavimas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Reaguodamas į teroristinius aktus, įvykdytus Prancūzijoje, ir siekdamas užtikrinti šalies gyventojų ir objektų apsaugą, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nurodė policijos įstaigų vadovams sustiprinti policijos pareigūnų darbą visoje šalyje.
Savo veiksmus peržiūrėjo ir Mažeikių rajono policijos komisariatas.

Imtasi papildomų priemonių

Kaip teigiama Policijos departamento pranešime, policijos įstaigų vadovams nurodyta peržiūrėti artimiausiu metu vyksiančių renginių sąrašus, pakartotinai įvertinti galimas grėsmes, bendradarbiauti su atitinkamomis tarnybomis keičiantis informacija ir užtikrinant žmonių ir eismo saugumą.
Mažeikių rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Talidas Ostrauskas informavo, kad teko šiek tiek pakoreguoti pareigūnų veiksmus.
„Kiek įmanoma, sustiprinome patruliavimą, ginkluotę, žvalgybinį darbą. Gyventojams nereikėtų išsigąsti, jei gatvėje pamatys automatais ginkluotus pareigūnus“, –  „Santarvei“  teigė pavaduotojas.

Prašo gyventojų pagalbos

Policijos komisariatas kol kas nesiėmė įrengti papildomo posto prie strateginio objekto – naftos perdirbimo įmonės. Tačiau pareigūnai kontaktuoja su AB „ORLEN Lietuva“ saugos padaliniu, žino situaciją.
Šiuo metu pagrindinis akcentuojamas dalykas – prevencija. T. Ostrauskas prašė ir gyventojų būti budresniems: pastebėjus įtartinus žmones, ne ten padėtus įtartinus daiktus – pranešti.
„Norime žmones nuraminti: kol kas informacijos, kad Mažeikių rajone yra pavojų, neturime. Kol kas viskas normalu tiek rajone, tiek šalyje“, –  pabrėžė pareigūnas.

2 Atsakymai į “Dėl įvykių Prancūzijoje sustiprintas patruliavimas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Politikai ar DEBILAI. Kodėl Europa atvėrė vartus pabėgėliams? Kodėl Europos kariai turi kovoti Sirijoje ir t.t.? O Sirai (tipo pabėgėliai) keliauja laimės ieškoti į Europą, o nekariauja patys prieš islamo valstybę. Tegu Europa aprūpina juos ginklais, o ne pati daro antskrydžius, tegu atveria vartus seneliams, vaikams ir senelėms, o ne jauniems vyrams, kurie turi patys kovoti už savo laisvę ir gerovę. Tai kas būtų, jei mus pultų kokie rusai, o mes visi jauni vyrai pabėgtume į kitas Europos šalis ir prašytume tegu Prancūzijos kariai čia kariauja. Kaip gerai tiems jauniems Sirams, jiems kovoti už savo laisvę nereikia, už juos tai daro Europos sąjungos kariai ir už tai mes mokame savo gyvybėmis savo gimtojoje žemėje. O viskas dėl politikų debilizmo.

  2. Komentatorius parašė:

    Dar reikėjo ir telefono numerį ant mašinos užblurinti, nes juk irgi ten kažkas ne taip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto