Dėl nugalėtojų titulo kovos „Mažeikių United“ ir „Benefisas“

Telšių komandos šį sezoną žais dėl skirtingų vietų – „Benefisas“ (žalsva apranga) kovos dėl nugalėtojų vardo, o „Spartans“ (geltona apranga) rungsis dėl bronzos apdovanojimų. Luko ŠEPUČIO nuotr.

Po antradienį Tirkšlių pušyno stadione sužaistų Mažeikių atvirųjų aštuoni prieš aštuonis futbolo čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad pirmenybėse bus nauji čempionai.

Tai paaiškėjo po pirmųjų pusfinalio rungtynių, kuriose „Mažeikių United“ 2:0 įveikė „Spartans“ atstovus iš Telšių – dvejų pastarųjų metų turnyro nugalėtojus. Kito pusfinalio rezultatai taip pat buvo netikėti – tik penktąją vietą reguliariajame čempionate užėmę Telšių „Benefiso“ futbolininkai 2:0 nugalėjo pirmoje vietoje po reguliaraus čempionato buvusią „Ventą“.

Turnyro vyriausiasis teisėjas Aldaras Pupliauskas komentavo: „Abejos pusfinalio rungtynės vyko atkakliai, o nugalėtojus lėmė sėkmė – pralaimėjusios komandos turėjo progų, jų neišnaudojo, o varžovai, pelnę įvarčius, sėkmingai išlaikė jiems naudingus rezultatus. Manau, kad ir dvikova dėl trečiosios vietos, kur susigrums „Spartans“ su „Venta“, ir finalas, kur pirmą kartą dėl titulo kovos „Mažeikių United“ ir „Benefisas“, bus tikrai įdomūs ir intriguojantys. Juk nugalėtojus ir prizininkus išaiškins vienintelės rungtynės, čia daug ką lems žaidėjų psichologinis pasirengimas.“

Dvikova dėl trečiosios vietos vyks penktadienį, rungtynės prasidės pusę šešių vakaro, po valandos bus kovojama dėl pirmosios vietos.

Rungtynės vyks Tirkšlių pušyno stadione, bus žaidžiami du kėlinukai po 25 minutes.

Ne mažiau intriguojanti kova laukia ir dėl rezultatyviausio žaidėjo prizo. Dabar pirmauja ventiškis Darijus Pocius (9 pelnyti įvarčiai), vienu įvarčiu nuo jo atsilieka Mantas Budginas iš „Benefiso“, dviem – Dalius Keršis iš „Mažeikių United“.