Dėl pabėgėlių Savivaldybėje sudaryta darbo grupė

Darbo grupei vadovaus vicemerė Irena Macijauskienė. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mūsų rajone pasirengimą priimti pabėgėlius koordinuos mero potvarkiu sudaryta darbo grupė. Jai vadovauti paskirta mero pavaduotoja Irena Macijauskienė.

Priimtų tik penktadalis

Sveikatos apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad ministrė Algimanta Pabedinskienė dar rugpjūčio pabaigoje kreipėsi į šalies savivaldybes su prašymu „pagal poreikius ir galimybes“ priimti pabėgėlius ir apie tai pranešti ministerijai.
Neseniai pasirodė pranešimai, kad tik penktadalis Lietuvos miestų ir rajonų sutiko priimti ir apgyvendinti pabėgėlius. Teigiamų atsakymų sulaukta iš 12 savivaldybių, kurios sutiko apgyvendinti po vieną ar dvi 3–5 asmenų pabėgėlių šeimas.
Informuojama, kad pabėgėlius sutiko priimti Akmenės, Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Pakruojo, Raseinių, Šiaulių, Skuodo rajonai, taip pat Šiaulių, Alytaus ir Birštono miestai. Mažeikių tarp minimų – nėra.

Mažeikiai oficialių raštų nesulaukė

Mažeikių rajono savivaldybės meras Antanas Tenys nusistebėjo viešai skelbiama informacija. Jis patikino, kad Savivaldybė nėra gavusi jokių oficialių dokumentų, kuriuose būtų prašoma pateikti informaciją apie pasirengimą priimti pabėgėlius iš Sirijos ar kitų „karštų“ vietų.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Dėl pabėgėlių Savivaldybėje sudaryta darbo grupė”

  1. Prašau parašė:

    Žmonės, nebūkite tokie žiaurūs, išleiskite tą moterį į užtarnautą poilsį. Pagailėkite ir jos, ir Mažeikių

  2. TRAGEDIJA parašė:

    Išleiskit tą ponią į pensiją. Ne tas amžius kad vadovautų. Po tokių vadovavimų taip ir gyvename š…….

  3. as parašė:

    o uzgrius babajai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto