Dėl seniūno veiksmų kreiptasi į prokuratūrą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Virš Mažeikių miesto seniūno Šarūno Armono kaupiasi juodi debesys. Savivaldybės administracija kreipėsi į prokuratūrą, prašydama atlikti tyrimą ir nustatyti, ar seniūno veiksmuose nėra nusikalstamos veikos.
Savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas Michailas Norbutas „Santarvei“ paaiškino, kad tokių veiksmų imtasi po Savivaldybės Centralizuoto vidaus audito skyriaus patikrinimo, kaip vykdoma Mažeikių kapinių tvarkymo rangos sutartis.
Miesto seniūnas šiuo metu atostogauja, tai jo nuomonės išgirsti nepavyko.

Plačiau apie tai skaitykite „Santarvės“ šeštadienio numeryje.

21 Atsakymas į "Dėl seniūno veiksmų kreiptasi į prokuratūrą"

 1. Kazimieras parašė:

  Matyt seniunas uždarė kai kurių seniunijos darbuotojų versliukus, kad taip uoliai informuoja Santarvę apie galimus seniuno nusižengimus. Blogas paukštis tas , kuris teršia savo lizdą…

 2. mažeikiete parašė:

  Įdomūs giriamieji komentarai. Gal atidžiau įsigilink kaip dirba miesto seniūnas. NE JO NUOPELNAI kad tvarkomos gatvės. parkeliai ir t.t. Čia ES lėšos, samdomi rangovai ir tiek….. Būtų malonu, kad seniūnas pasirūpintu atsodinti medelius, gėlių krūmus Sodų parkelyje, kad savalaikiai būtų išvežamos šiukšlės, kad ir dabar mieste nebūtų sugrėbtų lapų tonomis, kurie išnešiojami vėjo po teritorijas.Aplankykit Sodų 8.Sodų 5 šiukšlių aikšteles, tai pamatysit kaip dirba miesto seniūnas, komunalinis ūkis…..Gal laikas pasirūpinti kokios kokykės šiukšlių aikštelės, pvz. prie Sodų 5,Komentatoriai pamiršo apie treniruoklių įrengimus, kitus neigiamus darbelius. Ne partijos turi pasodinti savo žmogų, o patys miesto žmonės išsirinkti seniūną- miesto gaspadorių.

 3. Gyventoja parašė:

  Matyt seniūnas ir vėl „valdžiai“ neitiko tai gavo purvo iškart. Ir visi rankom ploja, koks blogas, koks blogas…
  Gal geriau apsidairykit į gatvę išėję ir pasakykit „Ačiū“ už gražų ir tvarkinga miestą.

 4. Rita Jonaitienė parašė:

  Su šiuo žmogumi epizodiškai susiduriu gatvėje ir pasikalbu. Todėl galiu patvirtinti, jog Šarūns Armonas yra puikus žmogus. Mane džiugina tai, kad jam iš tiesų rūpi ne tik kaip yra tvarkomas Mažeikių miestas, bet kaip jis iš tiesų turėtų būti tvarkomas. Jeigu seniūno paregų atlikimas priklausytų vien tik nuo jo asmeninės valios, esu įsitikinusi, jog miestas bizgėtų. Deja…

 5. Gyventojas parašė:

  Seniūnas yra kietas riešutėlis, kiekvienas jo žingskis nusikaltimas. Kol Ponas Kryžius vadovus, jam atviri visi keliai. Kiek spauda rašo, kiek patikrinimų jam kaip vanduo nuo žąsies, bet turėtu atsakyti už visus darbelius. Lazda turi du galus, kažkada turės atsakyti, nes rinkimai artėja , žmonės gal socialdemokratų neberinks, tada jų darbeliai pasirodys. Seniūne gal jau gana vogti.

 6. DAIVA ŠIDEIKIENĖ parašė:

  2013m. liepos mėn. pabaigoje Mažeikių savivaldos atstovai susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) Vietinių kelių skyriaus vedėju Stanislovu Stančiku, kuris tą kart sakė : ,, MAŽEIKIAI SUBLIZGĖJO LAISVĖS GATVE. Iš Vilniaus matome situaciją, todėl buvo sukviesti svečiai pasisemti patirties, kaip galėtume papuošti gatves kituose Lietuvos miestuose“.
  Praėjo daugiau nei metai Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas A. Žiulpa patikino, jog kitąmet Laisvės gatvė bus pertvarkoma iš esmės, nes atsiranda nauji gyventojų poreikiai: „Pirmiausia planuojama pakeisti likusių perėjų trinkeles asfaltu, kadangi projekto sprendimas pėsčiųjų perėjas kloti trinkelėmis nepasiteisino. Trinkelės klojamos 8 cm storiu, todėl ir neatlaiko transporto svorio, o asfaltas – 30 cm. <> Toks buvo projektas.’’ Dar 2011 m.rugsėjo mėn. kaip Tarybos narė norėjau susipažinti su Laisvės gatvės projektu , tačiau savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas S.ŠIURYS, ,, Tvarkos ir Teisingumo‘‘ atstovas nurodė , kad ,, LR Vietos savivaldos įstatymas apriboja tarybos nario teisę gauti bet kokią informaciją <> , kreipdamasis tarybos narys privalo nurodyti kokiu tikslu jam ta informacija reikalinga: yra parengtas ar rengiamas tarybos sprendimo projektas <> , tarybos nario pareigų sąrašas yra baigtinis ( Įstatymo 23 str.) <> prašoma informacija nebus pateikta‘‘ . Tuo metu valdininkų prašiau tik rekonstruojamos Laisvės gatvės techninio projekto eksperizės išvadą.
  Dėl Laisvės gatvės buvo kreiptąsi ir į LR Susiekimo minsteriją , o viceministras Arūnas Štaras Mažeikių raj. savivaldybės administracijai nurodė ,,Prašome Mažeikių rajono savivaldybės administarcijos , kaip šio projekto užsakovės ir statytojos, pateikti PAREIŠKĖJAI informaciją apie Laisvės g.ruožo nuo Viekšnių g. iki Vilniaus g.rekonstrukcijos techninio projekto sprendinius ir įgyvendinimą.“ Norisi tikėti , kad VYKDOMOJI VALDŽIA suteiks galimybę susipažinti su ,, blizgančiu ‘‘ Laisvės gatvės projektu , reprezentuojančią visą Lietuvą , nes meras A.Tenys viešai yra sakęs , jog mūsų savivaldybėje visa informacija yra pateikiama , išskyrus konfidencialią. Norisi manyti, jog prašoma informacija apie Laisvės gatvės techninio projekto įgyvendinimą nėra konfidenciali informacija.

 7. Jaunimas parašė:

  Mieli žmonės, jeigu norite gyventi gražiai ir tvarkingai padėkite vieni kitiems dirbti vieningai, o ne drapstykitės purvais už gerus darbus. O „Sntarvės“ redakcijos straipsnis pketku lygio.

 8. šnipštas parašė:

  …ir manote kas nors bus nubaustas?! atsakymas: – NIEKAS, nes toki darbai nedaromi vieno, viskas kaip didelėje voratinklio pinklėje, pajudink vieną – stos 20 už jį, nes viskas surišta tampriom virvelėm. Kol perbėgėliai valdo Mažeikius, pokičių nelaukite. Nu ir atsiranda tokių ,,apaštalų“, kurių niekas į švarų vandenį neišveda….

 9. DAIVA ŠIDEIKIENĖ parašė:

  Ryšių su visuomene skyrius apie tai , kad Savivaldybės administracija kreipėsi į prokuratūrą dėl konkretaus valstybės tarnautojo veiksmų Savivaldybės internetinėje svetainėje nėra jokios informacijos. Ryšių su visuomene vienas svarbiausių uždavinių yra formuoti palankią visuomenės nuomonę apie Savivaldybės vykdomą politiką, tačiau kaip matyti , šioje savivaldybėje veikia dvigubi standartai.

 10. moliūgas parašė:

  Nuo kada B.Kryžius yra socialdemokratas , jis tik turi patogų cocialdemokratų padovanotą bilietą ir sėkmingai dirba koncervatoriams

 11. triuškis parašė:

  Kapų tvora…prieš du metus – menka žuvelė. Tegu prokurorai parausia Laisvės gatvės projektą, kaip ten atitinka kokybė su išleistais pinigais. Tvora matom ir dabar tvarkingai tebestovi, o Laisvės gatvėj greit kojas išsisuksim. Čia tik dūmų uždanga…

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  Kam kam bet paciai Savivaldybei butu gerai gera kontrole!

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  Reikia gauti iš prokuratūros pranešimą , kad nėra nusikaltimo sudėties . Gal prokuratūra šitaip pasitikrina , ar jų neapgaudinėja valdininkai ?

 14. Kur logika parašė:

  Savivaldybės Centralizuotam vidaus audito skyriui vadovauja Milevičius, administracijos direktorius Kryžius greičiausiai pasirašė kreipimąsi į prokuratūrą. Minėti asmenys priklauso socialdemokratų partijai, seniūnas Armonas taip pat socialdemokratas. Tai kaip čia viską suprasti ? Armoną savi ………..

 15. ekstrasensas parašė:

  seniūnas dėl „kieto stuburo“ neįtinka savivaldybės „vierchams“. O kas atsiunčia kišeninį auditą – seniausios partijos palikuonys ir jos visagalis direktorius. Niam niam.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  „Ko seniūnas pyksta ant Santarvės. Juk į prokuratūra ne ji, o Savivaldybė kreipėsi“ kurioje vietoje jis pyksta,gal praleidau ?

 17. Keista parašė:

  ko seniūnas pyksta ant Santarvės. Juk į prokuratūra ne ji, o Savivaldybė kreipėsi :)

 18. Mažeikietis parašė:

  Neįtinka kažkam seniūnas, o „Santarvė“ patapo kažkieno liežuviu. Šuo sulojo, santarvė parašė.

 19. alonė parašė:

  Kuo daugiau miestas sutvarkytas, tuo labiau puolamas seniūnas. Kiek Mažeikių savivaldybėje yra įstaigų nė viena nėra taip puolama kaip seniūnija. Nemetėme nė vieno straipsnio, kuris rašytų kiek reikia pastangų ir sumanumo, kad miestas išlaikytų tokį veidą kaip dabar.

 20. kompresorietė parašė:

  te nepyksta Armonas, bet per daug švariai miestas atrodo, gal gertų sau ir seniūnijos nekankintų, nebūtų prie ko prikibti ir visiems gerai ar ne?

 21. janė parašė:

  vel daromas šou matyt seniunas netinkamas opozicijai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto