„Delfino“ bendruomenė mini Laisvės gynėjų dieną

Nuotr. iš asmeninio albumo

Sausio 12 d. Mažeikių lopšelio-darželio ,,Delfinas“ ugdytiniai ir pedagogai paminėjo Lietuvos Laisvės gynėjų dieną. Įvyko edukacinė valanda ,,Atmintis gyva“. Visi žiūrėjo dokumentinį filmą ,,Sausio 13-oji“, tylos minute, Tautine giesme, pačių pagamintų degančių žvakučių liepsna pagerbė kovotojus už Lietuvos laisvę.
Vaikai piešinių dirbtuvėje piešė šios dienos potyrius, klausėsi patriotinių dainų.
Antradienį visa bendruomenė įsijungėį pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“ ir  8.00 val. uždegė languose žvakutes.

Nuotr. iš asmeninio albumo

3 Atsakymai į “„Delfino“ bendruomenė mini Laisvės gynėjų dieną”

  1. Marija parašė:

    Manau puiku, kad vaikai supažindinami su šiais įvykiais. Mūsų tauta neturi tokių tradicijų itin garsiai ir iškėlę galvą švęsti tautinių švenčių, taip, kaip jos švenčiamos vakaruose. Mūsų laisvės kova nėra kažkas, kas turėtų būti pamiršta, romantizuota ar sumenkinta. Džiugu ir pagirtina.

  2. Skaitytoja parašė:

    Sakyčiau per daug sudėtingi potyriai tokio amžiaus vaikams, labai jau nusigandę vaikučiai, ar nereikėtų paprasčiau ir vaikiškiau visą tai perteikti. Per daug viskas sudėtingai, ar neperlenkiam lazdos?

  3. Tony parašė:

    Geras pavyzdys,kai ikimokyklinio ugdymo įstaigoje diegiama tradicija minėti valstybines šventes ir atmintinas dienas.Taip atmintis išliks ilgam augančių vaikų širdyse ir ateityje bus lengviau skaityti istorijos vadovėlius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto