Dešimtmečių komanda pelnė dvi trečiąsias vietas

Bronzos apdovanojimai Gargžduose jauniesiems mažeikiškiams atiteko po pergalės prieš vietos komandą. Nuotrauka iš ekipos archyvo

Dviejuose tarptautiniuose turnyruose savaitgalį dalyvavo Mažeikių futbolo akademijos dešimtmečių komanda, treniruojama Algirdo Mikos, ir abiejuose iškovojo trečiąsias vietas.
Kaip sakė ekipos treneris, apmaudžiausia tai, kad abu kartus kelią į finalą mažeikiškiams užkirto baudinių serijos.

Lėmė devynių metrų baudiniai

Dešimtmečių tarptautiniame turnyre „Banga CUP“, kuris vyko Gargžduose, rungtyniavo šešiolika ekipų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos. Čia buvo rungtyniaujama septyniese prieš septynis du kėlinukus po dvidešimt minučių.
Pogrupyje jaunieji mažeikiškiai įveikė visus varžovus ir pusfinalyje susikovė su Kaliningrado ekipa. Įprastas rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis, o devynių metrų baudinius sėkmingiau mušė rusai, kurie ir pateko į finalą. Tuo tarpu kovoje dėl bronzos mūsų ekipa nugalėjo vietos „Bangos“ bendraamžius.
Komanda buvo apdovanota trečiosios vietos taure, naudingiausiu ekipos žaidėju pripažintas Adrijus Kontenis, geriausio turnyro puolėjo prizas atiteko mažeikiškiui Gvidui Gineičiui.

Laukia naujos kovos

Tarptautiniame turnyre, kuris vyko Vilniuje, aštuonios komandos iš Lietuvos ir Lenkijos rungtyniavo vieną 25 minučių kėlinuką.
Pogrupyje likę antri, mažeikiškiai pusfinalyje susitiko su Lenkijos bendraamžiais ir, įprastam rungtynių laikui pasibaigus rezultatu 1:1, po baudinių serijos pralaimėjo 4:5.
Kovoje dėl trečiosios vietos Mažeikių ekipa be didesnio vargo 2:0 įveikė Vilniaus „Žaibą“.
„Pasirodymu būčiau likęs patenkintas, jeigu ne tokia baudinių loterija pusfinalyje, kuri užkerta kelią į kovą dėl aukščiausių apdovanojimų. Vadinasi, dar yra kur tobulėti ir žaisti taip, kad viskas būtų aišku per normalų rungtynių laiką. Dabar plušame treniruotėse, jau visiškai čia pat šalies septynių prieš septynis čempionato kovos. Pavasario pirmenybėse užėmėme antrąją vietą, bandysime šį pasiekimą pagerinti“, – kalbėjo komandos treneris Algirdas Mika.