Devintą kartą praūžė „Futboliuko“ festivalis

Nuotrauka iš klubo archyvo

Sudėtingas laikotarpis nesustabdo noro suteikti progą pajudėti patiems jauniausiems: futbolo klubas „Atmosfera“, bendradarbiaudamas su Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi, jau devintą kartą surengė rajono darželinukų futbolo festivalį „Futboliukas“.
Devintasis „Futboliuko“ festivalis šiais metais į Mažeikių miesto centrinį stadioną subūrė komandas iš vienuolikos Mažeikių miesto, Sedos ir Tirkšlių darželių. Organizatoriai tikisi, kad jubiliejiniame – dešimtajame – festivalyje dalyvaus jau visos tokios rajono įstaigos.
„Prieš devynerius metus šis renginys buvo pirmasis, kurį surengė mūsų futbolo klubas. Kaip ir tada, taip ir dabar pagrindinis festivalio tikslas – futbolo populiarinimas, noras supažindinti vaikus su šiuo žaidimu. Įprasta, kad festivalio metu pažiūrime, kurie vaikai yra imlūs šiai sporto šakai, ir kviečiame lankyti treniruotes – šiais metais – į Antano Bulošo treniruojamų šešiamečių ir Evaldo Razulio penkiamečių futbolininkų grupes“, – šventės tikslus įvardijo „FK Atmosfera“ administratorius Giedrius Budginas.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Nuotrauka iš klubo archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto