Devynmečiai futbolininkai pelnė dar vieną trofėjų

Dar viena taurė papildė devynmečių futbolininkų pelnytų trofėjų kolekciją. Nuotrauka iš komandos archyvo

Tarptautiniame turnyre Latvijoje devynmečiai mažeikiškiai futbolininkai pelnė prizinę trečiąją vietą.

Kelią užkirto klaipėdiečiai

Liepojoje tris dienas vyko šešiolikos komandų devynmečių futbolininkų turnyras, kuriame varžėsi ekipos iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.
Tarp keturių mūsų šalies atstovų žaliojoje vejoje rungtyniavo ir „FK Atmosferos“ jaunieji futbolininkai, treniruojami Antano Bulošo.
Pirmąją dieną pogrupyje mažeikiškiai rezultatais 4:1 ir 6:4 įveikė dvi Rygos ekipas, antrąją dieną rezultatu 1:3 nusileido „Ventspils“ bendraamžiams, tačiau pogrupyje vis tiek iškovojo pirmąją vietą.
Ketvirtfinalyje mūsų ekipos nesustabdė dar viena Rygos komanda, kuri įveikta rezultatu 3:1.
Jaunieji mūsų miesto atstovai suklupo tik pusfinalyje – 1:3 pralaimėjo Klaipėdos FM futbolininkams.
„Trečiąją turnyro dieną gal kiek pritrūko jėgų, o ir blogai sužaidėme su klaipėdiečiais – esant lygiam rezultatui, neįmušėme baudinio. Šis pralaimėjimas užkirto kelią į finalą, kur norėjome jėgas išbandyti su šiuo metu geriausia Latvijoje Tukumo komanda. Dvikovoje dėl trečiosios vietos be didesnio vargo rezultatu 2:0 įveikėme „FC Babite“ komandą“, – pasakojo treneris.
Geriausiu komandos žaidėju šiame turnyre pripažintas Mangirdas Stasys.

Birželis – turnyrų įkarštis

Rungtynių formatas, anot A. Bulošo, buvo itin dėkingas jauniesiems futbolininkams – buvo žaidžiama šeši prieš šešis, du kėlinukus po dvidešimt minučių, aikštelė buvo kompaktiškesnė – mažiau nei ketvirtadalis futbolo aikštės.
„Toks kompaktiškumas vertė visą laiką vaikus judėti, buvo išnaudojama kiekviena žaidimo akimirka, sprendimus reikėjo priimti akimirksniu. Tai itin svarbu jauniesiems futbolininkams – juos skatina netinginiauti aikštėje, greitai mąstyti, ateityje tokia patirtis leis nesutrikti ir didelėje aikštėje“, – sakė treneris.
Jauniesiems futbolininkams dabar pats turnyrų įkarštis – penktadienį ši komanda važiuoja į tarptautinį turnyrą „Kaunas Cup“, kuriame pernai tapo čempionais, ir dėl šios priežasties yra į jį pakviesti. Sekmadienį jie vyks į Klaipėdą, kur varžysis metais vyresnių futbolininkų turnyre.
Ketvirtadienį A. Bulošui į Kauną vykti teks su pačiais mažiausiais – šešiamečiais Mažeikių „FK Atmosfera“ auklėtiniais, kurie taip pat varžysis viename iš pirmųjų savo turnyrų.
Pasak trenerio, vaikai atostogų bus paleisti tik liepą, o rugpjūčio pradžioje vėl pradės aktyvias treniruotes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto