Devynmečiai vartų prieigas gynė patikimai

Jaunieji mažeikiškiai ne tik iškovojo nugalėtojų taurę – į savo vartus jie nepraleido nė vieno įvarčio. Nuotrauka iš komandos archyvo

Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ suorganizuotame tradiciniame tarptautiniame turnyre Antano Bulošo auklėtiniai – Mažeikių „FK Atmosfera“ devynmečiai futbolininkai iškovojo nugalėtojų vardus.

Įvarčių nepraleido

Dvi dienas Kėdainių sporto arenoje vyko turnyras, kuriame varžėsi aštuonių komandų jaunieji futbolininkai. Jie žaidė dvidešimties minučių rungtynes penki prieš penkis.
Pirmąją dieną mažeikiškiai susitiko su Kėdainių „FK Nevėžiu“ ir šventė pergalę rezultatu 2:0, po to tokiu pat rezultatu buvo įveiktas Kauno „FK Tauras“ ir lygiosiomis 0:0 sužaista su Lenkijos Bialystoko komanda.
Užėmę pogrupyje pirmąją vietą, „FK Atmosfera“ futbolininkai kitą dieną žaidė finalo ketveriukėje. Rezultatu 3:0 jie įveikė Talino „FC Sparta“, tokiu pat rezultatu – „FK Taurą“ ir nulinėmis lygiosiomis sužaidę su Kauno „FK Girionys“ iškovojo nugalėtojų taurę.

Laukia nauji iššūkiai

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Tajus Lukošius, geriausiu viso turnyro puolėju – Andrius Borusas, rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Arnas Andriejauskas.
„Kaip pabrėžė turnyro organizatoriai, pirmą kartą turnyro istorijoje nugalėtojų komanda per visą turnyrą nepraleido nė vieno įvarčio. Tai jau trečias nugalėtojų titulas šį mėnesį mūsų ekipai – ji triumfavo Šiauliuose ir Palangoje“, – „Santarvei“ sakė ekipos treneris Antanas Bulošas.
Šiuo metu klubas ir treneris tariasi su viena Švedijos futbolo akademijos komanda, kuri gegužės pabaigoje atvyks į Mažeikius ir sužais kelis mačus. Birželį planuojama vykti į trijų dienų turnyrą Liepojoje.
Mažeikiškiai jau sužaidė ir pirmąsias šalies pirmenybių rungtynes, kur varžosi su metais vyresniais futbolininkais: rezultatu 4:0 įveikta Gargždų pirmoji komanda, 8:0 – antroji šio miesto ekipa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*