Didinama pinigų suma mokinio nemokamam maitinimui

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ministrų kabinetas posėdyje šiandien pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlymui padidinti nemokamo mokinių maitinimo produktams įsigyti skiriamas lėšas. 

Įvertinus mokinių skaičiaus kitimą, numatoma, kad 2014 metams, palyginus su šiais, papildomų lėšų iš biudžeto skirti nereikės.
Vyriausybė, atsižvelgdama į maisto produktų kainų pokyčius ir siekdama užtikrinti sveikos mitybos reikalavimus atitinkantį mokinių maitinimą, siūlo keisti nemokamo mokinių maitinimo produktams įsigyti skiriamų lėšų dydžius. Sumažėjus mokinių mokyklose, mažėja ir nemokamai valgančių mokinių skaičiaus, tad sutaupytas lėšas ministrų kabinetas siūlo skirti vaikų maisto kokybei ar porcijoms pagerinti.
Vienam mokiniui vienai dienai nemokamam maitinimui (pusryčiams, pietums, pavakariams) skirtiems produktams įsigyti skiriamų lėšų dydžius numatyta padidinti 10 procentų. Numatoma, kad šis pasikeitimas įsigaliotų nuo 2014 m. pradžios.

One Reply to “Didinama pinigų suma mokinio nemokamam maitinimui”

  1. Irena parašė:

    Pasiziurekit Tirksliu mokykloje kokiu maistu maitinami vaikai,vakaryksciais kotletais, sudziuvusiom bulkutem,juk tai labai sveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto