Dienos centro vaikai dovanojo lubinus

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centro vaikai atsiliepė  į Lietuvos Respublikos aplinkos viceministro Lino Jonausko raginimą skinti lubinus, taip užkertant kelią jiems plisti.
Priskynę glėbius mėlynažiedžių lubinų, vaikai nutarė šias gražias lauko gėles padovanoti. Nešini puokštėmis jie aplankė Vaikų dienos centro kaimynus – Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centrą, UAB „Sveikata šeimai“, Pedagoginę psichologinę tarnybą, Visuomenės sveikatos biurą, „Vingiorykštės“ vaistinę, „Medea“ kliniką, saloną FUJI, R. Jokūbienės IĮ kanceliarinių prekių parduotuvę. Taip vaikai atsidėkojo už anksčiau ištartą gerą žodį, paramą Vaikų dienos centrui, bendradarbiavimą.
Su likusiais lubinų glėbiais vaikai nuvyko į Mažeikių savivaldybę. Čia lauko gėlėmis apdovanojo vicemerę Ireną Macijauskienę, Sigutę Bernotienę, mero patarėją Vygandą Povilą Ostrauskį ir administracijos direktorių Bronių Kryžių bei kitus savivaldybės darbuotojus. Visi džiaugėsi netikėtu vaikų vizitu ir puokštėmis, domėjosi, kokia proga juos nudžiuginti nusprendė mažieji, mainais vaikus vaišino skanumynais.
Lubinų skynimas – ne tik pagalba gamtai, bet ir proga nudžiuginti žmones. Vaikams labai patiko skinti ir dovanoti lubinus, tad tikimės, kad ir kitais metais įgyvendinsime šią idėją bei pakviesime kitus Mažeikių miesto gyventojus prisijungti prie šio sumanymo. Dovanoti džiaugsmą – labai smagu!
Renata DIDŽIULIENĖ
Socialinė darbuotoja

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

 

2 Atsakymai į “Dienos centro vaikai dovanojo lubinus”

  1. Apie TS-LKD-istę Onytę Kyšininkytę parašė:

    P. S. TIESA – ONA DANUTĖ GRICIENĖ yra TS-LKD narė!!! Korupcijos pažiba!! Būk TS-LKD-istu ir vogsi, grobsi kiek norėsi! Jei kas – tave balne už kanopų prilaikys partijos bendraminčiai, onytės kyšininkytės klonai! Apsidairyk, tokių Tavo aplinkoje pilna!__ __Kaune teista už kyšininkavimą, TS-LKD narė(!), ona- danutė gricienė,- po to savo Kauno Žaliakalnio lopšely-daržely su savo iš kriminalizuotos aplinkos kilusia pavaduotoja alma žilinskiene net suorganizavusi kyšių ir duoklių išmušinėjimo gaują! Voliota ir kočiota spaudoje, internete, TV, turinti problemų dėl alkoholio, pati net teisme nesugebanti paaiškinti už ką atleidžia iš darbo žmones, teismuose prieš mane iššvaisčiusi virš 50 tūkstančių litų mokesčių mokėtojų pinigų, mokėdama man priteistas sumas bandžiusi nuvogti nuo manęs dalį pinigų (juos „išlupti“ iš „garsiosios vadybininkės“ prireikė net Generalinės prokuratūros ir VMI pagalbos!!!) ir t. t. ir t. t.- sėdi sau, direktoriauja kavutės su brendžiu įkalus!? Žandus papūtus ir ką! O ko nesėdėt, jei už nugaros TS-LKD-istų partijos bendraminčiai, giminingos sielos, o virš jos savivaldybėje dar kupčinsko sukonstruota sėdi iš tokių gricienių gaunamų kyšiukų mylėtojų visa piramidė! Ištrauksi tokį bagdoniuką iš pagrindo ir piramidė gali griūti! O siaube! Šitiek dirbta, šitiek sunkumų ir gėdos pergyventa! Šitiek niekšybių prikrėsta!! Na, bet vertėjo pasistengti! Pinigėliai tik maloniai šlama, tarytum ošia!.. Svarbiausia – sąžinę kaip nors užsiliūliuoti, ir nutaisyti snukelį – lyg aš čia ir ne prie ko! Tokias gricienes skiria, nuima ir myli savivaldybių merai. Paplokime jiems!

  2. Paulius parašė:

    Šaunuoliai, lubinus reikia naikinti kaip parazitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto