Dienos centro vaikams – originali jaunavedžių dovana

Asmeninio albumo nuotrauka

Prašymas ar kvietimas paaukoti vienokiais ar kitokiais būdais ir įvairiems tikslams dažno jau nebestebina.
Yra daug būdų, kaip paaukoti, taip pat, kaip ir nemažai žmonių, kuriems parama ne tik pinigais, bet ir įvairiais daiktais yra svarbi ir reikalinga.
Originalios jaunavedžių dovanos sulaukė Mažeikių rajono Socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centras.

Daugiausia aukojama vaikams

Nevyriausybinės ne pelno siekiančios organizacijos viešosios įstaigos „Geros valios projektai“ 2013 metų veiklos finansinėje ataskaitoje pažymima, kad Lietuvoje 36 proc. visų aukojimų atitenka vaikams.
Sveikatai ir neįgaliesiems 29 proc., skurdui mažinti 15 proc., gyvūnams ir gamtai 8 proc. Aukos jaunimui ir šeimai sudaro 8 proc. visų aukojimų, o dar 7 proc. sudaro aukojimai kitoms, mažesnėms aukų reikalingoms grupėms.
Kalbant apie aukojančius žmones, 26 proc. įprastai aukoja drabužius ir daiktus, 28 proc. maisto produktus, o likusioji dalis prie labdaringų projektų prisideda pinigais bei kitais būdais.

Vietoj gėlių, reikalingi reikmenys

Kalbėti apie skaičius pradėjome todėl, kad kartais ir įprasti, žinomi dalykai nustebina. Mažeikių rajono Socialinių paslaugų tarnybos Vaikų dienos centro bendruomenė sulaukė neįprastos dovanos. Jaunavedžių Justo ir Lauros pora šią įstaigą lankantiems vaikams padovanojo 3 didžiulius maišus kanceliarinių priemonių.
Kaip „Santarvei“ sakė įstaigos socialinė darbuotoja Raimonda Udalcovaitė, visiems buvo didelė staigmena, kai į centrą kreipėsi du jauni žmonės ir pasakė, jog norėtų vaikams įteikti tokią dovaną.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

One Reply to “Dienos centro vaikams – originali jaunavedžių dovana”

  1. As parašė:

    Šaunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto