Dingęs žvejys rastas Ventoje

Per šiuos metus ugniagesiai gelbėtojai iš rajono vandens telkinių ištraukė jau trečią nuskendusį vyriškį. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį iš Ventos upės ugniagesiai gelbėtojai ištraukė šeštadienį dingusio be žinios vyriškio kūną. Tai jau trečias skenduolis rajono vandens telkiniuose šiais metais.


Pastebėjo artimieji  

Antradienio popietę vaikščiodami Ventos upės pakrantėmis miesto ribose nuo šeštadienio dingusio 37-erių metų Draugystės gatvės gyventojo A. B. artimieji upėje, apie dešimt metrų nuo kranto, pastebėjo plūduriuojantį žmogaus kūną. 
Vienas ugniagesys gelbėtojas, apsirišęs gelbėjimo virve, nuplaukė prie kūno ir partempė jį į krantą. Iškėlus jį ant sausumos, nustatyta, kad tai ir yra nuo šeštadienio dingęs žvejys. Išorinių smurto žymių pirminės apžiūros metu ant lavono neaptikta.
Vyras po žvejybos šeštadienį buvo paliktas neblaivus sėdėti ant upės kranto. Po kurio laiko rasta tik jo kepurė, o sekmadienį vykusios policijos pareigūnų ir ugniagesių gelbėtojų paieškos rezultatų nedavė.


Gelbėjimo darbų padaugėjo

Per šiuos metus ugniagesiai gelbėtojai iš rajono vandens telkinių ištraukė jau trečią nuskendusį vyriškį. Varduvos upėje, įlūžęs ant ledo, kovą prie Sedos nuskendo 48-erių metų žvejys, dar vieną nuskendusį vyriškį mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai ištraukė gegužę iš prie Pavenčių gatvės esančių vandens tvenkinių. 
Nuo metų pradžios Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai atliko jau 44 gelbėjimo darbus (pernai per tą patį laiką – septyniais mažiau). Keturis kartus jie darbavosi transporto priemonių avarijų vietose, aštuonis kartus atidarė butų duris, 21 kartą padėjo kitoms specialiosioms tarnyboms.
Gelbėtojai išgelbėjo du žmonės, vienas iš jų nepilnametis, taip pat iš sulamdytų automobilių ištraukti penki traumuoti žmonės.

4 Atsakymai į “Dingęs žvejys rastas Ventoje”

 1. mm parašė:

  Uzuojauta seimai.

 2. sesuo parašė:

  uzknisa tokie buki komentatoriai-duok dieve jum tokio skausmo nepatirti!

 3. JORE parašė:

  daiktus susirinko ,daktai buvo svarbesni nei jis….

 4. matyt parašė:

  tiek jis artimiesiems ir terupejo,kad girta prie upes viena paliko..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto