Dingo vairuotojas ir vilkikas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gavę pranešimą apie mįslingą vairuotojo ir vilkiko dingimą, Mažeikių policijos komisariato pareigūnai pradėjo asmens ir transporto priemonės paieškos bylą.

Pirmadienį iš Mažeikiuose registruotos įmonės pareigūnams buvo pranešta, kad dingo 43-ejų metų jos darbuotojas. Sekmadienį, apie pusę vienuolikos vakaro, jis Vokietijoje iš kito vairuotojo perėmė vilkiką „Renault“ su puspriekabe ir turėjo vežti krovinį į Italiją.
Pirmadienį, jau nuo aštuntos valandos ryto, įmonės vadybininkas bandė susisiekti su minėtu vairuotoju, tačiau po daugelio nesėkmingų bandymų buvo kreiptasi į Mažeikių rajono policijos komisariatą.
„Gavus tokius nerimastingus pranešimus, reaguojame operatyviai – paskelbėme tarptautinę asmens ir vilkiko paiešką, su prašymu kreipėmės į Vokietijos teisėsaugininkus, laukiame jų atsakymų. Tai ne pirmas atvejis, kai šiais metais jau tenka kreiptis į kitų šalių institucijas dėl mažeikiškių paieškų. Du mūsų rajono gyventojai dingo be žinios išvykę į Rusiją, kol kas apie juos taip pat nieko nežinoma, su prašymu kreipėmės į šios šalies pareigūnus“, – informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto