Dingusiojo paieškos – vis dar be rezultatų

Specialistai narai naršo Varduvos upės vandenis, ieškodami lapkričio pirmąją šiame miestelyje dingusio Simono Klemenio. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo šio pirmadienio paieškas Sedos apylinkėse esančiuose vandens telkiniuose pradėjo Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ specializuota narų grupė. 

Specialistai narai naršo Varduvos upės vandenis, ieškodami lapkričio pirmąją šiame miestelyje dingusio Simono Klemenio.
Trečiadienį nuo pat ryto Varduvos atkarpas tyrė ir Sedos ugniagesių komandos ugniagesiai gelbėtojai, kurie apžiūrėjo upės pakrantes bei žvalgė vandenį.
Kaip informavo Mažeikių policijos komisariato kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Mindaugas Jaremčiukas, iki ketvirtadienio ryto paieškos vis dar buvo be rezultatų.

75 Atsakymai į “Dingusiojo paieškos – vis dar be rezultatų”

 1. papildau parašė:

  Dar norėčiau pridurti, kad mes tėvai šiais laikais dažnai nežinome į ką įsipainioję mūsų vaikai, o kai sužinome negalime patikėti, tad gal ir Simono draugai panašiai yra įsipainioję, jei tyli, gal dar ne vėlu apsaugoti ir juos.

 2. netylėkit draugai parašė:

  Abejingumas – visų blogybių priežastis, tikrai esame lochai, todėl ir verti tokių pareigūnų. Suprasim, kai kažkas panašaus palies mus, mūsų vaikus. Matot, vietįnė spauda jau užtildyta, o taip ėjo straipsnis po straipsnio (ypač ,,Santarvėje“) , kol nebuvo paviešinti degalinės įrašai. Sutapimas? Kiekvienas pasiliekame teisę galvoti savaip. Aš jau anksčiau rašiau ,,Bus tyla po didelės audros“. Reikia kreiptis į respublikinę spaudą, TV . privatų detektyvą ir išvilkti viską į dienos šviesą. Tikrai Simonas pradangintas vietinių arba jų pagalba. Svarbiausia turi netylėti jo draugai.( logiškai mąstant viskas prasidėjo prie parduotuvės ,,Aibė“, o ten buvo jaunimo ir jie puikiai žino, kokios ten stovėjo mašinos ir su kuo bendravo Simonas, o juk ten buvo ir panelių?). Žinoma, jie bijo, bet padėti gali, šiais laikais galima parašyti , kaip Simono mama prašė ,,Srovėse“, raštelį, juk kompiuteriu, o ne ranka ir kažkokiu būdu perduoti jo tėveliams, tad niekas ir nežinos kas parašė. Draugų tėvai- pakalbėkit su savo jaunuoliais, patarkit, pagaliau paprašykit, kad netylėtų. Iš gyvenimiškos patirties puikiai žinau, kaip sunku tai padaryti, bet pamėginkit.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  jeigu tiesa , kas vienas iš tos trijulės yra kazkokio neva svarbaus zmogėno sūnus, tai ko čia tikėtis iš to Motiejūno…nebus jokio tyrimo ir paieškų…neva paieškojo, išžvalgė vandenį, nerado už ko užsikabinti, išgaravo Simonas
  ką parodė jo telefono išklotinės, ką rado facebooke? mes nežinom, bet tikrai kažką rado…juk Lenkijos aiškiaregė aiškiai pasakė, už kažką neatsiskaitė, kažko prisirinko, manė, kad susitvarkys….bet buvo nubaustas mirtimi….Ar taip sunku išsiaiškinti, apklausti? Matau tik nenorą ištirti šią bylą…
  Kas ta trijulė ?? Kodėl niekas neparašo kas jie tokie? Ar tiesa, kad vienas įtakingo zmogaus sūnus? Jie buvo atpažinti gyventojų kaip agresyvūs, kurių bijo vietiniai, sulaikyti kaip galimai susiję su Simono dingimu, bet po apklausos paleisti..ABSURDAS IR GĖDA TAU MOTIEJŪNAI APSITRIOXINAI PRIEŠ VISĄ LIETUVĄ, O GAL TU VAIKŲ NETURI ? Netylėki, pasidalinkit, palaikykit tėvus, padėkit ieškoti vaikot žmonės, rašykit savo nuomonę

 4. tarp kitko, parašė:

  Žiauru – tyla, o taip žadėjo MAŽEIKIŲ POLICIJOS VADAS – (citata) ,,) Mažeikių rajono policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas „Santarvei“ sakė, kad paieškos bus tęsiamos tol, kol bus gautas vienoks ar kitoks rezultatas. Ar paieška tęsiama?

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Girdėjau, kad tėveliai kreipėsi į kažkokį ekstrasensą, ale patį geriausią iš is laidos „ekstrasensu musis“ (is Ukrainos berods tas ekstrasensas ar Maskvos… bijau pameluoti)… Ir kiek girdėjau gavo atsakymą iš jo.
  Bet kažkaip bijau ką ir rašyti aš čia…. :( bet anot ekstrasenso net vietovę įvardojo kur kūnas pakastas… Jis sakė, kad kūną ras, tik neaišku kada… gal kasnors iš konkrečiau ką girdėjote iš vietinių? jeigu organizuotų dar kokią paiešką, tikrai prisodėčiau. Labai esu sukrėsta šito įvykio, kiekvieną dieną pagalvoju apie vargšą Simoną, ir laukiu vis žinių.
  Kažkodėl manęs neapleidžia mintis, kad ta trijulė čia bus prisidėjusi…

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Būtent – ABSURDAS……..

 7. Tadas Blinda parašė:

  man idomu kuo tevai,gimines.uzsiema,ar tik nebus cia kokiu saskaitu suvedinejimas?nes pagal pavarde tai galima rasti teiseja,O TAI JAU DAUG KA PASAKO….gal banditai taip megina paveikti teiseja Klemeni?

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  vis tik manau, kad žmonės jūs esat abejingi..
  jeigu ten ne mano vaikas, tai reiškia ne mano ir reikalas..
  atrodo, kad vienas žmogus-Tautietis, kuris niekieno neprašomas ieško Simono..
  Juk šalčiai prasideda, snigti pradės…kur tie 170 žmonių kur buvo susirinkę vieną kartą, mišką prašukuoti
  ir surastumėtę vaikiną kur pakištą..
  ir netikiu, kad kriminalistai nerado už ko užsikabinti…ir tel išklotinės ir facebookas tikrai davė jiems info, sulaikė tris galimai susijusius, bet po apklausos paleido. Absurdas.

 9. man taip atrodo parašė:

  Ar Simono ieškojo Raudonosios pelkės durpyne, o gal tikrai, kaip kažkas rašė jis išvežtas Latvijos link, na kad ir į buvusią Vainiuodės lėktuvų karinę bazę, ten yra apstu šachtų, požeminių tunelių – jaunimas mėgsta ten palandžioti ir aplinkinių Lietuvos rajonų jaunuoliai puikiai žino tą apleistą aerodromą. Juk tikrai kam galėtų šauti į galvą pamanyti, kad nusikaltėliai trenksis tiek toli ir dar į kitą valstybę?

 10. socialinis tinklas parašė:

  prašėte 18:36,, o jei tiesa apie tai kad vaikinas buvo kažkur ikliuves, kažkokia kvailyste iškrėtes, draugai ka nors turėtu žinoti… netylėkit, jei kas žinot nors menkiausią smulkmeną…“
  Kaip jums atrodo štai tokia smulkmena? (šaltinis – socialinis tinklas)
  Vardenis ::,,stengiuos nuotaiką pakelt, po tokio ziauraus ir negailestingo vardenės uzstumimo…
  Vardenė : Ir tau tikrai, tai pavyko padaryti ;“

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  ir sutinku su Jūsų nuomone, kad draugai turi žinoti į ką jis įsipainiojęs, kam už ką skolingas ir pan. Juk ištikrino jo facebooką, nors ir tel dingęs , bet galima juk išklotinę gauti,v iską matyti kam kada skambino..
  PO to vakarėlio, kai išsiskyrė su klasiokais, neskubėjo skambinti tėvui, nes (aš taip spėju) turėjo su KAŽKUO susitikti, pasikalbėti(taip ir sakė aiškiaregė, jis tikėjosi, kad susitvarkys)….
  Mano nuomone vistik LABAI GALIMAI tai trijulės bachurėlių darbelis. Labai jau didelis sutapimas, kad kažkas dar ažinėjosi tbūtent tuo laiku…Buvo komentuota, kad jie yra facebooke Simono draugų sąraše….bet vietiniai atpažinę juos apibūdino kaip agresyvius, banditėlius ir sakėsi jų bijantys..Niekas neparašo ar tai tiesa, kad vienas iš jų SVARBAUS žmogaus sūnelis, o kažkuris jau išdūmė užsienin…bet, po apklausos juos paleido…jums ta nekelia įtarimų?

 12. Vardas (privalomas) parašė:

  žmonės gerieji, vietiniai ir gyvenantys netoliese, susiburkite dar vienai paieškai po mišką, padėkite Simono tėvams..kriminalistai jau matyt nieko nesiims, nes jiems atrodo, kad išžvalgė jau visur..
  Keista, kad niekas neparašo komentaruose, nors, pliusus ar minusus padeda po komentarais

 13. Vardas (privalomas) parašė:

  pažiūrėjau laida… nereikia nė garsiu lenkijos būrėju, labai panašia informacija buvo pateikusi ir viena lietuvos būrėja… kad suprastum juk čia kažkas negerai, nereikia nė būrėja būti… išleidi vaika iš namu ir … dingsta. be pėdsaku… ir niekas nieko… klaiku… o jei tiesa apie tai kad vaikinas buvo kažkur ikliuves, kažkokia kvailyste iškrėtes, draugai ka nors turėtu žinoti… netylėkit, jei kas žinot nors menkiausią smulkmeną… simono draugai ir pažistami, kada nors auginsite savo vaikus. viena diena simono vietoje gali būti JŪSŲ vaikas.

 14. Tautietis parašė:

  Sveiki.Nezinau kas ka skaito,paieskos nepastebejau,nors siandien isieskojom kirtavietes Smiltynes miske,praieskojom palei kelia i Renava.Dzipu prasivazinejom pamiske tikedamiesi pastebeti koki varnu pulkeli ar pan.jos irgi uzuodzia.Nieko nelaimejom, teisybes delei pasakysiu, kad Smiltynes miskas ne miesto parkas.Zole iki pazastu,provezos vejovartu duobes nors po tris guldyk ir kasti nereikes.Zodziu nusikalem obu kaip sunys.Galiausiai, kad kojos pailsetu i baidare ir pirmyn, zinoma ir ten nieko,vanduo gerokai nusluges, bet nieko naujo, kasnors turejo pasirodyt.Zinoma ir man apmaudu kai ieskai, durniuoji ,o zmogeliams ne motais, kita vertus kiekvienas gyvena kaip ismano ir nera cia ko smerkt.O va stai policija kogero euro grietinele Vilniui saugo, taigi zemiski dalykai ko gero palauks.Zinoma pikta.Taigi rezultatas nekoks,purvinas dzipas, raisas suo, slapios kojos ir kas blogiausia be rezultato.Svyra rankos.

 15. Vardas (privalomas) parašė:

  man patiko visos trys dalys, siūlau pažiūrėti visas tris, o jei dėl Simono tai trečioje dalyje
  kodėl niekas neparašo iš vietinių žmonių ? Negi niekas neskaito vietinio laikrašcio ?
  Ar pradėta paieška ?????

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  Reikia žiūrėti trečią dalį.

 17. Vardas (privalomas) parašė:

  tiesio į google įveskit Lietuvos ryto tv online ir pamatysi, ten 3 dalys bus ir pažiūrėkit
  negi dar niekas neieško, siaubas, seniai jau turėjo mišką išnaršyti, o ne praskristi virš miško

 18. Den parašė:

  Duokit kas noruoda laidos internete

 19. Vardas (privalomas) parašė:

  žiūriu į antraštes su pavadinimais SUSTIPRINTA PAIEŠKA BE RUZULTATŲ, kokia ji sustiprinta jei nebuvo apieškota visos realios vietos… Gal dabar, po aiškiaregių pasakymo, bus apieškota, jau praėjo vos ne mėnuo, pikta ir gėda dėl tokių kriminalistų…bobučių sapnus tikrino, neva lietuviškų ekstrasensių regėjimus, bet apieškoti palei tą kelią kur turėjo eiti vaikis, niekam nekilo minčių…
  Gaila tėvų
  ORGANIZUOKIT PAIEŠKĄ, SKUBIAI

 20. ar parašė:

  organizuojama paieška??? ar ir toliau vandenis graibys….ieškoti reikia, apsnigs, gal žvėrys jau rado, apgraužė…kodėl nebuvo ieškoma miške? ar dirba kriminalistai, gal dabar kas paaiškės, kuo nusikalto vaikinas, kam už ką skolingas, kad gyvybe teko sumokėti

 21. Vardas (privalomas) parašė:

  pažiūrėjau internete tą laidą…daug laiko buvo skirta žvalgymui vandenyje, šuliniuose, pastatuose….Gal net nebuvo ieškota miške….tikriausiai tai miškas, aiškiaregė įvardijo laukas, žvėrys….
  Kaip gaila, kad toli gyvename, prisijungčiau prie Jūsų , reikėtų dar kartą susiburti vietinei bendruomenei ir išieškoti mišką, tas vietas kur Jūs paminėjote tautieti. Ir į ką galėjo įsivelti vaikinas, pasak būrėjos kažko neįvykdė, kažko prisirinko..gal liko skolingas..manė, kad susitvarkys…Labai palengvino kriminalistams, tikėkimės viskas paaiškės jau greit

 22. Tautietis parašė:

  Taip, maciau ta laida,pagal nupasakojima,,zverys ir laukas,,man iskart kilo asociacija,,misko laukyme,,o butent Smikltynes miske kur neseniai audra isgulde miska yra plyna kirtaviete salia to kelio kur Simas turejo eiti.Beto Sedos giria ir Smiltynes miska skiria didelis laukas,bet manau sraiktasparnis butu pastebejes,o kirtavietej turetu buti saku tam reikalui paslepti.Taigi manau teks veztis ir Lorda nes lavono kvapas jau turetu buti, o visu saku tikrai neiskilnosiu, taigi pagal sunu psihika bet koks sargis i toki kvapa turetu sureaguoti.Atsiprasau jei mano zodziai skaudina, bet tokia realybe, nera kada zaist.Gal kam kyla kokiu minciu rasykit,gal bendrom jegom ta rebusa ir ispresim.Mano smegenine nera geriausia, ka galiu padarysiu.Siandien zada puiku ora pasivaiksciojimui, jei spesiu ir praplauksiu, bent jau ten kur labiausia tiketina, labai jau diena trumpa.Siulau pasinaudoti siuo puslapiu kai forumu, kuo daugiau galvu tuo geriau.

 23. gaila parašė:

  Nemaciau tos laidos, ka sake tos burejos parasykit prasau

 24. Vardas (privalomas) parašė:

  Laidoje per Liet.Ryto tv “nusikaltimas ir bausme“,įžymios Lenkijos ekstrasensės pateikė savo versijas apie šio jaunuolio ir kt.dingimą.Ne vandenį reiktų ieškoti…..

 25. agne parašė:

  iesko

 26. Tautietis parašė:

  Tikrai skaitau komentatus,nors kai kurie ir i nevilti varo.Siaip paieskos kaip buvo nebera,informacija tik is VBS,viena boba sake, o cia kaip ir komentaruose speliones.Kas liecia mane tai ryt planuoju eilini praplaukima upe,nes anot VBS kazkas tai labai is ekstrasensu akcentuoja upe ir mazdaug man zinomame rajone,tad atsiranda kazkoks stimulas dar ir dar karta patikrinti.Kadangi esu dirbantis nevisada iseina taip kaip noretusi.Noretusi prisideti daugiau, bet cia yra kaip yra, kiek zinau policija siuo klausimu bendraut nelinkusi, taigi ir informacija skurdoka.Zinociau bent ka apciuopiamo tikrai paklaidziociau,man tai nesvetima esu senas buves kinologas.Butu bent uzuominos uz ko uzsikabint.Labai gailiuosi, kad nera oficialios informacijos,manau bendrom jegom daugiau nuveiktume,as tik paprastas zmogelis.Visiems vilties ir tikekimes ………….

 27. tautieti, parašė:

  jei dar skaitote komentarus, parašykite ar dar vykdomos paieškos? Tokia nežinia, nei straipsnio naujo, nieko, galima spėti, kad paieškos bevaisės…
  Labai liūdna,šalčiai prasidės, ir sniegas, ledas…
  vietiniai, jei skaitote, parašykite ką nors….
  mūsų šeima neabejinga Simono šeimos skausmui, turim 18msūnų ir neduokdie tokia nelaimė…
  prieš tai rašiau nemažai komentarų dėl Rusijos ekstrasensų, iš visų ten išvardintų, atsiliepė du Natalija Banteeva ir Michailas Vinogradovas, jei tik tėveliai keipsis yra vilties, kad tiesa paaiškės

 28. vilties parašė:

  Šaltinis ,,Lietuvos rytas“ – ,,Ieškoti dingusių žmonių privačiam detektyvui padeda ir „Facebook“, ir ekstrasensai“ Sigita Purytė 2013-02-24 22:01.,,Prieš 21 metus dingusio jaunuolio bylą numarino suirutė teisėsaugoje“ Sigita Purytė 2013-01-25 08:05
  Galima per google įsivesti Vladyslavas Semeniukas ir pasiskaityti jo samprotavimus apie žmonių dingimą ir pamėginti paprašyti jo pagalbos, o taip pat galima tiesiogiai susisiekti su Rusijos psichologinės ekspertizės instituto ekstrasensais, nes viltis miršta paskutinė.

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  minusus po komentarais deda tie kas pradeda dėti į kelnes. Tiese išaiškės, drebėkit tie,kurie pradanginot Simoną sukeldami tokį skausmą jo šeimai

 30. Vardas (privalomas) parašė:

  gerb.Simono tėvai, kreipkitės į tą ekstrasensą, jis sutinka padėti, tik reikia rusiškai parašyti tą informaciją , kurios jam reikia Jei Jūs negalit parašyti, gal netoliese yra kas padėtų, tik Jūs pateikite informaciją, parašykite jam ir savo skype, tel nr, adresą, prisekite dar keletą Simono foto.
  Nėra ko prarasti, reikia ieškoti patiems, jau beveik mėnuo kaip nežinia žudo mus visus neabejingus Simono dingimui.
  Kad tik pasisektų…kad surastų….aš tikiu, kad suras ir viskas paaiškės, kam jis užkliuvo

 31. parašė:

  Центр Михаила Виноградова

  Здравствуйте, напишите пожалуйста письмо на нашу почту vin9871879@gmail.com
  Обязательно указав ФИО, дату рождения, место рождения и желательно время, а так же информацию по исчезновению. Пожалуйста только на русском. Постараемся Вам помочь.

  čia nukopijavau iš savo el.pašto,aš rašiau Michailui angliškai, bet jis prašo visą reikiamą info parašyti į jo el paštą rusiškai, ir pasistengs padėti Nepraraskime vilties.

 32. Vardas (privalomas) parašė:

  jei man reiktų pagalbos, nesvarbu kiek tai kainuotų, kreipčiausi į juos, dabar ir per skype galima kontaktuoti, visi jie turi svetaines internete su koordinatėm, telefonų numeriais, ir t.t.reikalui esant galima pasikviesti ir tiesą tikrai galima rasti. Ir išvilkti žudikus į dienos šviesą, jei tie vadinami kriminalistais nesugeba to padaryti.

  Победители „Битвы экстрасенсов“
  Наталья Воротникова
  Зулия Раджабова
  Мехди Эбрагими Вафа
  Турсуной Закирова
  Лилия Хегай
  Александр Литвин
  Алексей Похабов
  Владимир Муранов
  Наталья Бантеева
  Мохсен Норузи
  Виталий Гиберт
  Елена Ясевич
  Дмитрий Волхов
  dar Anika Sokolskaja
  ir Michail Vinogradov
  Linkiu tėvams daryti kažką, nelaukti nė sekundės, juk pabandyti galima, pasidomėkit, paskaitykit, pažiūrėkit tas ekstrasensų laidas, stingsta kraujas žiūrint nuo jų sugebėjimų ir to ką jie pasako, viską iki smulkmenų

 33. Vardas (privalomas) parašė:

  jau rašiau ir dar parašysiu ką manau .Niekur tas Simonas neišgaravo pats, tas virgulininkas su virgulėm galimai buvo teisus sakydamas , kad tai dėl meilės trikampio.ir žinot tai labai atrodo realu..labai gražus rudaakis, pasportavęs, sportiškas ir tikrai daug daugiau merginų dėmesio sulaukiantis vaikinukas, o kažkam tai laaabai nepatiko. Neabejotinai buvo žinoma apie tą susitikimą klasiokų ir tie kažkas jį ,,pamokė“ .Tik gaila, kad taip ilgai nėra įtariamųjų, nors jie ko gero visai šalia.
  Įdomu, ką rado jo telefono išklotinės? Kur ir kada nustojo veikti tel ?

 34. PENCININKAI parašė:

  tas Evaldas seniai surastas vokietijoj tik nesutiko nurodyt savo gyv vietos tevams …. tuom ir baigesi paieska… juokdarei eikit sniego kast…

 35. Vardas (privalomas) parašė:

  „Mano vaikas (Evaldas Jagminas) – sportininkas, lengvaatletis, negeria, nerūko. Yra dviejų metrų ūgio, tikrai ne smulkus“,
  „Pirminiais duomenimis, sportuojantis vaikinas (Simonas Klemenis)yra stambaus kūno sudėjimo, ūgis apie 185 cm yra dalyvavęs Renavo galiūnų turnyruose, tad jis nevartojo daug alkoholio“
  Gal medicininėse kortelėse galima surasti kodėl jie dingo?

 36. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar ne tie patys asmenys pradangino Evaldą Jagminą ir Simoną Klemenį?

 37. paskutinim komentarui, kuriam nepatinka Gintarės nuomonė parašė:

  vagie, kepurė dega ?
  ĮSIKALKIT Į GALVAS, ČIA MES SAKOM SAVO NUOMONES, KALTINIMUS PAREIKŠ PROKURORAI.
  interpretuojat savaip, o gal jums neramu ?

 38. Vardas (privalomas) parašė:

  Anot Gintarės beveik visas Mažeikių rajonas yra potencialūs žudikai, nes daugelis lapkričio 1 d. vyko į Grūstę, t.y. buvo netoli nusikaltimo vietos. DAugelis pravažiavo šalia BP degalinės, tik ne naktį, o vakare. Taigi, beveik visi potencialūs žudikai? Sakai negrasini? Pažiūrėk į savo rašliavas, kur ragini sudeginti jų namus, jų tėvų ir t.t. Ar čia ne grasinimas? Niekada nepateisinu tokių skubotų išvadų. Pirmiausia turi būti įrodymai. Po to tik kaltinimai.

 39. tam pačiam parašė:

  Sutinku, nes nusikaltėliai ir yra psichiškai nesveiki, nes sveikos nuovokos žmogus neis nei keršyti, nei žudyti, prisiskaitęs komentarų. Jūs kažko bijote? Bijoti reikia abejingų, nes dėl jų tylaus sutikimo žemėje egzistuoja visos blogybės. Komentarus rašo ne tik psichiniai ligoniai, bet ir mąstantys bei logiškai protaujantys, kurie nori ramiai vaikščioti savo kaimo takeliais, miesto gatvėmis. Stiprybės Simono tėveliams, jūsų skausmas niekuom nepamatuojamas.

 40. Vardas (privalomas) parašė:

  jei parasiau, vadinasi yra teke susidurti su vaiksciojimu is paskos butent internetinej erdvej. ir ne si portala as ir turejau omeny, o aplamai visus kitus didziuosius portalus, jei ji visur taip neasargiai komentuoja. Komentarus juk skaito abi puses ir ne visi komentatoruose sedintys yra psichiskai sveiki. Na, gana apie tai.

 41. VARDUI PRIVALOMAM parašė:

  Atsakysiu jums, ką čia šnekat vėjus, kokių čia bėdų kas prisidarys, prie ko čia internetiniai troliai, hakeriai – čia laikraščio portalas ir kiekvienas turi teisę pareikšti savo nuomonę. na nebent nusikaltėlių šalininkai susiras komentatorius ir atkeršys, Man teko gyvenime susitikti su tokiais banditėliais ir netgi teisme, ir žinau, kaip jie moka kitus durninti, o jei dar tyrėjai nemokšos, kokių Mažeikių PK yra ne vienas. Tai akivaizdžiai patvirtina štai kas! (citata) ,, Generalinio policijos komisaro pavaduotojas Renatas Požėla Alfa.lt patvirtino, kad iš tiesų šie du įvykiai yra susiję.
  „Galima taip teigti, kad tai yra susiję. Šiandien į Sedą buvo išsiųstos papildomos pajėgos iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro“, – Alfa.lt sakė R. Požėla. Jis teigė, kad papildomi pareigūnai buvo išsiųsti norint įsitikinti, kad vietinė policija padarė viską, kas įmanoma.“ Na, o mes paprasti mirtingieji irgi norim žinoti – ar tikrai viskas padaryta? Būtų gražus gestas, jei Mažeikių PK paneigtų gandus apie vieno iš trijų vaikinų giminystės ryšį su pareigūnais, nes šis gandas plis kaip virusas – opiumas.

 42. Vardas (privalomas) parašė:

  Ne taip mane supratote. nieko ir nekaltinu, ir ne is blogos valios uzsiminiau, kad reiketu nesikarsciuoti, kad neprisidaryt bedu. Zinau, ka reiskia susidurti su internetiniais troliais, hakeriais, jei nezinote, ka tai reiskia, tai del to ir nesupratote manes. Dingusio vaikino nepazistu, bet irgi esu is tu, kurie nori, kad ji surastu ir kaltus nubaustu.

 43. Gintarei parašė:

  Šaunuolė, ir pritariu – nesiteisinkit prieš tuos kurie jus kaltina , nes tikrai daugelis norėtų žinoti, kas tie trys ir kodėl būtent jie sukėlė įtarimus ir kas prisijungė prie Simono Fcebook paskyros. tačiau kažkam labai nesinori to! Policija galėtų atsakyti, bet kažkodėl – tyli. Simono likimui nėra abejingų, todėl žmones ir piktina toks pareigūnų elgesys.

 44. pamąstymui parašė:

  Yra tokia viešoji įstaiga„PoliPRO“, kuri padeda ieškoti dingusių žmonių ir jai vadovauja patyręs pareigūnas Vladyslavas Semeniukas, kuris dar dirbdamas policijoje susidūrė su dingusių be žinios asmenų paieška. Aš mačiau laidą apie tą įstaigą, kur kalbėjo pats V.Semeniukas. Jie bendradarbiauja tik su Maskvos psichonalitinės – kriminalistikos instituto mokslininkais. Žiūrėjau ir kitą laidą, kur vienas komisaras pripažino, kad tyrėjams trūksta psichologinių žinių, apklausiant įtariamuosius, todėl tokie rezultatai. Žmonės čia labai teisingai rašo komentaruose ir jų niekas negali kaltinti – visi laukia rezultato, o jo kaip nėra taip nėra. Žmonėms niekas burnų neužriš, nes kartais gandai ima ir pasitvirtina, kaip tik visi turi netylėti, o reikalauti, kad nusikaltėliai turi būti surasti ir kuo greičiau, nes be jų maža šansų rasti Simoną. Štai įdomų straipsnį skaičiau policijos departamento puslapyje – (citata) ,,Policija privalo apžiūrėti vietą, iš kurios dingo žmogus.Nuo žodžio „privalo“ iki žodžio „atliko“ slypi klausimas – ar kvalifikuotai atliko?
  „Vakar, 2009 m. balandžio 16 d., Vilniaus ligoninėje buvo atpažintas žinomo fotografo Broniaus Talaikio kūnas. Iki tol dirbęs 76 metų fotografas be žinios dingo sausio 7 dieną. B.Talaikio kūnas rastas toje vietoje, kur žmogus paskutinį kartą ieškojo pagalbos – Vilniaus universitetinės ligoninės Antakalnyje teritorijoje“, – rašė pernai pavasarį „Lietuvos rytas“.
  Keturių mėnesių prireikė, kad būtų rastas žinomas žmogus, kuris nebuvo dingęs svetimame krašte. Reikia manyti, kad policija pagal instrukcijas kruopščiai apžiūrėjo jo dingimo vietą – ligoninės kiemą. Bet tik po keturių mėnesių kūnas buvo rastas kieme gulintis po vijokliais. Kaip žinoma, vijokliai žiemą net neturi lapų.“ Va taip – ieškoti irgi reikia mokėti, o jei yra trikdžiai, kaip šiuo atveju, pasak komentatorių, kažkokie ryšiai su teisėtvarka?

 45. Gintare, parašė:

  neprivalote teisintis tiems kas to nesupranta, kas neskiria kurstymų, grasinimų ir t.t , mes čia komentuojame, išsakome nuomonę, o kaip žinome reikšti nuomonę nenusikaltimas. Tas kam nepatiko Tavo komentaras matyt bus tos trijulės (draugų ar giminių), juk buvo rašyta, kad kažkuris vieno SVARBAUS žmogaus vaikas ir beje buvo komentuota , kad vienas išdūmė į užsienį greituoju būdu. Gal kas žinote, komentuokite.

 46. Gintarė to Vardas (privalomas) parašė:

  Lryte jau prieš porą savaičių buvo komentarų su siūlymais uždaryti tuos tris vaikinus į rūsį ir pakankinti. Ir ką? Aš savo mintis išreikšiau tariamąja (parašiau „REIKTŲ“), o ne liepiamąja nuosaka, todėl niekieno neskatinu ir nekurstau smurtauti. Pasaulyje pilna atvejų, kai įtariamieji yra kankinami siekiant išgauti tiesą, todėl nieko naujo nepasiūliau. Aš visuomenės dalis ir aš noriu žinoti atsakymus, nes dingimas įvyko netoli mano gimtųjų namų ir man rūpi man brangių žmonių saugumas. Kažkuri visuomenės dalis laikys tuos tris vaikinus atpirkimo ožiais – tai normalu ir tai jų problema. Mane nuvylė policijos darbas ieškant Simono, todėl pirmame savo komentare rašiau, kad jei panaši nelaimė ištiktų mano šeimą, imčiausi „veiksmų“, bet tai mano problemos sprendimo būdas su kuriuo ateina atsakomybė. BK 170str 2. „Tas, kas viešai kurstė smurtauti, fiziškai susidoroti su žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų arba finansavo ar kitaip materialiai rėmė tokią veiklą, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.“ Įrodymas, kad nepažeidžiau BK.

 47. Vardas (privalomas) parašė:

  jei neklystu baudziamoji atsakomybe yra ir uz kurstymą smurtauti, fizizkai susidoroti ir pan. Kiekvienam buna, kad isikarciave prikalbam nepamaste ir ko nedera, bet zodis- ne zvirblis, isskrido- nesugausi.

 48. tautieti, parašė:

  pagarba Jums..
  bet kai pagalvoji apie apie tai kas vyksta, tikrai gyvename kilerių apsuptyje…
  apsvaigėliai sudegino merginą bagažinėje, dvi mergos išmėsinėjo klasiokę,du paaugliai mergina ir vaikinas iš Rokiškio uzdauzė vyrą ir paslėpė kūdroje, ir daug daug kitų nusikaltimų …
  aš asmeniškai tikiu, kad toli nereikia dairytis žudikų….niekas Simono negrobė, ir nenutrenkė….
  tiesiog jis kažkam nepatiko ir pasitaikius progai jį jį ,,pamokė“
  labai linkiu ir noriu, kad išaiškėtų tiesa,kad tėvai atgautų ramybę, turėtų bent sūnaus kapą.

 49. Ekstrasensas parašė:

  Sutinku su bureja , as dar pirmom dingimo dienom rasiau komentarose , kad ji reikia ieskoti ne mazeikiu rajone , gal net ir ne lietuvoi

 50. Gintarė parašė:

  Ar aš KALTINU juos nužudymu??? Kur mano komentaruose tai parašyta? Pacituokit! Aš tų trejų tipų per visą savo gyvenimą nesu mačiusi ir jų nepažįstu! Ar aš kaltinu ar MANAU, kad yra didelė tikimybė jog jie prisidėjo prie Simono dingimo, nes: 1) turi blogą reputaciją 2) buvo netoli nusikaltimo vietos su transporto priemone? Kur grasinimus matote? Ar rašiau, kad eisiu jų grobt ar tik PASIŪLIAU būdą kaip išgauti tiesą iš jų? Kas nori, tas tegul ir rizikuoja kalėjimu, o aš tam neturiu nei motyvų, nei pagalbininkų, nei priemonių ar ginklų. Visada buvau už TIESĄ ir už tai, kad tikslas pateisina priemones. P. S. Piktoji Gintarė jau seniai nebegyvena Lietuvoje ir artimiausiu metu nežada grįžti, todėl būkit ramūs, kad niekas nieko negrobs ir nekankins :P

 51. čia parašė:

  mes reiškiame savo nuomones, ne kaltinimus.
  Kaltinimus jiems(zudikams) pareikš prokurorai, labai to linkiu.

 52. bureja parašė:

  manau ieskokit Ties Vainode Latvijos pasienyje, jis gali buti vezamas i uzsieni arba vagystems , narkotiku platinimui , o Vardai Rolandas ar Tomas nieko nesako?

 53. Gintarei parašė:

  Ant kelių šliaužiosi pas tą trijulę, kai jie paduos tave į teismą už grasinimus ir šmeištą.

 54. Gintarė parašė:

  Aš irgi noriu sužinoti tų trijų nuopezų vardus ir pavardes, bent apytiksles jų gyvenamąsias vietas, jų merginų (jei jas turi) vardus bei gyvenamąsias vietas, apie tėvus taip pat. Jeigu kas žino tokią info, tai skelbkit, netylėkit!!! Reiktų tuos banditus įvylioti į pasalą ir kankinti kol pasakys tiesą. Jei jie tikrai neprisidėjo prie Simono dingimo, tai būtų galima kelti kitas versijas. Galbūt kai kurie žino daugiau, bet bijo jų keršto ir tyli. Nesuprantu koks smagumas 2h nakties važinėtis atokiose vietose. Jei nori pasilinksmint važiuok į klubą Mažeikiuose, nueik pas draugą į namus kur šilta, kur gali išgerti, pavalgyti. Labai keista, kad reikalai pajudėjo tik atvykus kriminalistams iš Vilniaus – ir nuotraukos atsirado, ir prisijungė prie Simono anketos. Kol tie asilai nebus sugauti, tol jie jausis nenugalimais ir kažkas panašaus vėl pasikartos. Stiprybės Simono šeimai!

 55. Tautietis parašė:

  Nemanau, kad savaitgalio nakti retenybe, kad i degaline kas uzsuka, todel ir nekaltinu.Zinoma sia versija butina tirti ir istirti, na o rezonansiniai ziaurumo protrukiai nera kasdieniski, bent taip noreciau tiketi.Gal but mano protas nesugeba suvokt, kad aplink vien tik kileriai.Prasau man atleisti.Tikrai esu vietinis ir dekoti nereikia,kiek galesiu tiek ir prisidesiu, mano vaikai panasaus amziaus ir kuo maziau bus tokiu siuksliu tuo visiems bus ramiau, Seda visada buvo ramus miestelis.Stiprybes teveliamsir tegu teisybe triumfuoja.

 56. as parašė:

  teveliai kuo skubiau kvieskites kokias tik imanomas televizijos gal tada pagreitins sunaus paieskas pajudins musu uzsisedejusia policija isaiskins kas draugai kas gimines

 57. akmene parašė:

  butinai butinai reikia tevams reikalauti is policijos kad butu grieztai apklausiami tie tris kur buvo degalinej ir tie drraugai kurie kartu svente tai kodel niekas nepaviesina tos trijules pavardziu is degalines spaudoje gal atsirastu daugiau zmoniu zinanciu ka nors apie juos nebutinai is mazeikiu raj mums akmeniskems irgi butu idomu apie juos suzinoti kas jie tokie o teveliams patarciau kreiptis i vidaus reikalu ministra pagalbos jeigu yra itarimai kad vienas yra kazkoks tai giminaitis

 58. Vardas (privalomas) parašė:

  po kitais straipsniais buvo komentuota, kad ta TRIJULĖ yra Simono facebook’o drauguose….
  bet jie tikrai nebuvo jo draugai…galimai cia buvo suplanuota, buvo žinoma apie tą klasiokų susitikimą…ir tikrai niekas svetimas nevaziavo tais keliais tą lapkr 1- osios naktį..

 59. Vardas (privalomas) parašė:

  o be to šiais laikais jaunimas žiaurus..gal Simono rūkyt paprašė, gal atsakymas nepatiko, gal pavydas iš senų laikų, juk Simonas kaip skaitėme dalyvavęs galiūnų varžybose, grus ir gal labiau mėgstamas merginų…apsvaigusiems tai dideli motyvai….žudyti jiems nieko nereiškia nereiškia,dažnai nereikia net motyvo….kaip tos dvi mergos kanibalės išmėsinėjo klasiokę, pakaltinamos abi, o motyvas nebuvo nustatytas…tik dar jos ne tokios protingos buvo, kūno paslėpt nesugebėjo, išmėtė gabalais netoliese…
  O simoną vargu ar ras, linkiu, kad žudikus sąžinė užgraužtų, kad gyvenime ramybės neturėtų, kad sapnuotų košmarus, kentėtų
  stiprybės Klemeniams

 60. tautieti, parašė:

  manau, kad esate vietinis gyventojas , skaitau Jūsų komentarus, ačiū, kad kaip galėdamas ieškote Simono. Pasakykite atvirai, ar Jūs tikite sutapimu, kad tie 3 vaikinai atsitiktinai ten atsirado degalinėje, būtent tuo metu, kai išgaravo Simonas…
  o ką reiškia apsvaigusiems vaikinams paslėpti kūną?? ogi nieko jiems nereiškia nužudyti ar paslėpti..jaunimo žiaurumas nieko jau nestebina…kaip antai tos merginos išmėsinėjusios mergaitę ir daug kitų pavyzdžių…..

 61. Tautietis parašė:

  Prasau atleisti, bet kazkaip jau daznai akcentuojamas Simono tvirtumas, manau, kad siais laikais tai jau nieko nelemia.Gi dabar tokie laikai kai visi ereliai su beizbolo lazdom, kastetais, peiliais ir pan.Kai augo Jo tevai buvo nerasytas garbes kodeksas,viens ant vieno, neduoti kumsciu i dantis, nespirti i galva ir panasiai.Taigi dabar ir snarglius su beisbolke is pasalu velniai zino ko prisidirba.Kita vertus nekiekvienas snarglius rysis kraut lavona, kazkur vezt, nebent gerai ant drasos paemes.Nebesuprantu kas cia per laikai uzejo, gal del perdideles laisves, nerandu atsakymo.

 62. mano nuomonė parašė:

  ir stebina ir nervina visa tyrimo eiga …
  pradžioje kelias dienas neva paieško ….tada po svaitės sumąsto, kad reikia patikrinti degalinės vaizdo kameros įrašus ( ir tai padaro tik atvykus kriminalistams iš Vilniaus, nes patiems ,,nedašilo“ arba specialiai vilkino), tada paprašo žmonių, kad atpažintų, žmonės akimirksniu atpažįsta, nes jie vietiniai , žmonių apibūdinti kaip agresyvūs banditėliai ir t.t ..Būtent tą naktį, Simono dingimo laiku, jie pilasi kurą degalinėje ir RŪKO degalinėje, nes matyt .. šika “ į kelnes. Tokių sutapimų nebūna, gaila, kad taip impotentiškai dirbo/a kriminalistai, nors kažkas jau komentavo, vienas iš TRIJULĖS tepė slides į užsienį, kitas SVARBAUS PK giminaitis….taip kad …..Venckienė buvo velniškai sakydama, kad Lietuva korumpuota ir supuvusi valstybė..
  ir kaip spėju Simono telefonas nebuvo atsektas, kur jis nustojo veikti ??
  stiprybės vaikino šeimai, o kad paleido tą trijulę neatlikę normalios apklausos, viską pasako apie policinikų-neva kriminalistų NEkompetetingumą.

 63. Gintarė parašė:

  Manau, per didelis sutapimas, kad tie trys vaikinai, kurių prisibijo vietiniai (taip rašė spaudoje ir tikriausiai ne be reikalo), Simono dingimo dieną buvo netoliese. JAV būsimieji kriminalistai yra mokomi, kad SUTAPIMŲ NEBŪNA! Kažkas rašė, jog jie tik pylėsi degalų, o kažin kam 2 ryto tau reikia degalų? Įdarbą važiuoji su draugeliais? O gal todėl, kad norėjo toliau nuvažiuoti ir paslėpti lavoną? Žinant, kad Simonas buvo fiziškai stiprus, tai abejoju ar vienas žmogus galėjo su juom susidoroti – reikėjo mažiausiai dvejų. Kaip sakė virgulininkas, Simonas buvo įsivėlęs į meilės trikampį, tai nejaugi vienas pavydus vaikinas ar mergina, galėjo jį nužudyti? Nesąmonė! Jei ir veikė vienas žmogus, tai nebent panaudojo šaunamąjį ginklą. Jeigu mano artimam žmogui būtų kažkas panašaus nutikę, susirasčiau tas išgamas ir/arba jų tėvus, išdaužyčiau langus, sudeginčiau jų namus ir daryčiau viską, kad jų gyvenimas virstų pragaru. Pradanginčiau juos pačius, nes saugūs nebūsit tol, kol nusikaltėliai bus sučiupti. bet kurią akimirką gali pasikartoti tas pats, bet tai bus jums brangus žmogus.

 64. ........ parašė:

  .Mažeikiuose jau sklinda kalbos, kad bent vienas iš tos minėtos trijulės sėdi seniai užsienyje, o kiti du ar bent vienas yra glaužiai susiję/ęs su Mažeikių PK vieno aukštu pareigūnu, t.y. giminės… Gal todėl tos paieškos rezultatų kol kas ir nėra…

 65. Vardas (privalomas) parašė:

  Jis neturėjo tikrų draugų, nes tikri draugai nieko nebijotų ir pasakytų visą tiesą. Jis nežinojo, kad draugams esi reikalingas tik tada, kai jiems ko nors reikia,

 66. ..... parašė:

  Nenusisnekekit, operatoriaus ranka drebejo, o ir tas dar su savo virgulem..

 67. .... parašė:

  Šaunuolis tautieti! Spaudžiu dešinę

 68. Vardas (privalomas) parašė:

  Detales tiko Daugela isvaziavo ju pasikeisti

 69. ina parašė:

  Akmene as tau pritariu ziurejau sroves tas vaikinas visas drebejo reiskiasi ne viena pastebejau

 70. Tautietis parašė:

  Jau nezinau kelinta karta plakuosi upe pirmyn, atgal nuo tilto ant Plunges plento iki Renavo tvenkinio.Nors nemazai ismaisiau baidare po upe, bet kad ten negaletu buti tikrai negaliu tvirtinti,upeje daug visokiu kliuciu, taigi nenuostabu, kad gelbetojai neranda.Kaikur gylis iki bambos nera, o srove is koju vercia, taigi ir 100 kartu praplaukus galima nieko nerasti.Isivaizduokit simtameti medi nugriuvusi i vandeni ir sakomis isiremusi i dugna,tai tikros sukos o ten surasti stebuklo reikia.Gaila, kad nera jokios koordinacijos kur reiketu dar praziureti,plaukiu ir tiek, nors Simo net nepazinojau, tik viena zinau kur pralindau su baidare niekas nepralys.Zinoma neapsidziaugdciau rades, bet nemanau , kad tevams nepalengvetu.Stiprybes jiems.Tikiuosi iki uzsalant dar paplaukioti, nors tas vietas kur daugiausia tiketina.Nemokamas patrimas visiems…baikit metytis kaltinimais geriau pagalvokit kuo jus galit prisideti, daigi nesupykit.

 71. įsivaizduoju parašė:

  kaip vyko tos trijulės apklausa :
  -ar matėte tą naktį Simoną Klemenį?
  Tie atsako:-neeee, tikrai ne
  Ar degalinėje rūkydami dar pirkote cigarečių papildomai, nes labai nervinotės?
  Taip,-tie atsakė.
  -Jei ką nors prisiminsite praneškite
  gerai ,- tie trys atsakė. Ir už ką juos sulaikyti jei juos apklausė po savaitės, kai šaukštai po pietų
  tai va taip apklausė tuos vaikinus, kurie vietinių įvardijami kaip agresyvūs, banditėliai, kurių žmonės bijo….ko gero ir pati Mažeikių policija bijo.
  aplaidus tyrimas, pastiprinimas pavėluotas

 72. akmene parašė:

  kodel policija nepkrato tu vaikinu kurie paskutiniai bendravo su simonu kai rode per sroves tai tas vaikinukas kazkoks labai issigandes buvo

 73. Aukse parašė:

  Stiprybes Simono tevukams…maciau ta laida per „Sroves“,beproto gaila Simono mamos…tikrai,reiktu labiau pakresti ta trijule is degalines…kodel policija neatskleidzia kas buvo pasijunges vaikino feisbuko puslapy,kodel istryne jo nuotraukas???galetu atsiliepti draugai,kurie zino su kokia mergina vaikinas draugavo,kad ir ja policija apklaustu(laidoje minima,kad viskas del meiles trikampio nutiko)…

 74. to as parašė:

  Kaltinti be įrodymų taip pat nusikaltimas už kurį sėkmingai gali atsidurti už grotų. Tie vaikinai galėjo tik kuro užsipilti ir tiek. Policija nustatė jų asmenybes, apklausė. Kaltinimai nebuvo pareikšti. Todėl juos šmešti, daryti nusilaktimą pačiam.

 75. parašė:

  čia tų trijų pacukų darbas, kur degalinės kamera užfiksavo…per daug didelis sutapimas būtų, kad jioe šiaip sau važinėjosi draugiškai nusiteikę neturėdami ką veikti. Glumina toks neoperatyvumas, po daugiau nei savaitės įrašus peržiūri, kreipiasi į žmones atpažinti….iškart tą reikėjo daryti…jau penkis kartu jie galėjo perslėpti, užkasti, sudeginti ir t.t. ir mašiną išdezinfekuoti jei Simoną ten vežė….Pilnai tikiu, kad tai buvo kerštas, sąskaitų suvedimas susijęs su mergina….Gal ir suras, melskimės, laikykis Simono mama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto