Dingusiųjų paieška – ne vien policijos rūpestis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bendruomeninio pagalbos vaikams centro globotinių paieška tampa nuolatiniu mažeikiškių policijos pareigūnų darbu. Šiais metais jau ne kartą buvo skelbta iš globos įstaigos išėjusių nepilnamečių paieška. Laimei, visais atvejais jie buvo sugrąžinti į įstaigą arba parėjo patys.

Tikisi teigiamų rezultatų

Praėjusią savaitę Mažeikių policijos komisariate buvo pradėta dviejų Bendruomeninio pagalbos vaikams centro globotinių paieška.
Sausio 13-osios popietę iš centro išėjo ir negrįžo septyniolikmetis, o jau kitos dienos vakarą tokiu pat būdu dingo dar vienas jo bendraamžis. Abiem atvejais buvo pažymima, kad vaikinai iš centro išeina ne pirmą kartą.
Po kurio laiko abu dingusieji buvo rasti ir sugrąžinti į Bendruomeninį pagalbos vaikams centrą. Sausio 18-ąją apie pirmą valandą nakties vienas iš šių jaunuolių vėl išėjo ir negrįžo, bet po kurio laiko parsirado.
„Visą laiką skelbiama tų pačių globotinių paieška, jie jau nuo seno pripratę prie tokio gyvenimo būdo. Dažniausiai jie laiką leidžia landynėse, kurios yra žinomos ir policijai. Pas mus juos parveža, o po kurio laiko jie vėl dingsta“, – „Santarvei“ sakė centro direktorė Daiva Meškienė.
Pasak globos įstaigos vadovės, vyksta pokalbiai su šiais paaugliais, su jais bendrauja ir psichikos centro ir kitų ugdymo įstaigų specialistai, kalbasi ir policijos pareigūnai.
Bendradarbiavimas su kitomis institucijomis bei pastangos, kad nepilnamečiams būtų išaiškinti pavojai, kurie jų laukia landynėse – tai, kaip tikisi direktorė, turėtų duoti teigiamų rezultatų.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Dingusiųjų paieška – ne vien policijos rūpestis”

  1. Rasha parašė:

    Sveiki, esu My Name yra Rasha Sajid iš Los Andželo Kalifornijos Amerikos armijos ačiū, Tu atrodai mielas ir švelnus iš to, ką aš pamačiau savo profilyje, kad gauti atgal į mane per min paštu ([email protected]) užsakymo pažinti vieni kitus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto