Dokumentų klastotė išlindo į paviršių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Atvykęs į policiją sužinai, kad tau priklauso automobilis, kurio neturi. Taip nutiko 39-erių metų Telšių gyventojui. Dėl susidariusios situacijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gavęs šaukimą į kelių policiją dėl administracinės bylos nagrinėjimo, vyriškis sužinojo, kad jo vardu registruotas automobilis padarė Kelių eismo taisyklių pažeidimą. Kaimyninio rajono gyventojas nustebo ir pareigūnams paaiškino, kad jis jokio automobilio nepirko, sutarties su niekuo nepasirašė. Pateikus sutartį, žmogus pamatė, kad neva jo parašas sutartyje po anketiniais duomenimis iš tikrųjų net nepanašus į jo.
Kilus įtarimų, kad pirkimo-pardavimo sutartis yra suklastota, Mažeikių policijos komisariate trečiadienį pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento suklastojimo. Už tokį nusižengimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Pasak kriminalistų, šiomis dienomis bus pradėtas dar vienas tokio pat pobūdžio ikiteisminis tyrimas. Tuo tarpu sausį tokių situacijų nepasitaikė. Pernai mūsų rajono pareigūnai dėl dokumento klastojimo atliko devynis ikiteisminius tyrimus.

2 Atsakymai į “Dokumentų klastotė išlindo į paviršių”

  1. seryklos parašė:

    naudojamos pagal paskirti,kazkam serti.

  2. klausimas parašė:

    O kam tada reikalinga amb raudonsnukių vagių gaujos šerykla ‘regitra’?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto