Donorystės ir skiepijimo akciją palydėjo koncertas

Autorės nuotr.

Nacionalinio kraujo centro atstovai, vykdantys kraujo donorystės akcijas, Mažeikiuose lankosi reguliariai. Koronaviruso pandemijos metu vyksta ir šio centro vakcinacijos turas per Lietuvą.

Ketvirtadienį Mažeikių kultūros centre nuo 11 iki 18 valandos vyko dvi akcijos: neatlygintinos kraujo donorystės ir vakcinavimo nuo COVID-19. Norintieji „gyvosios eilės“ principu buvo skiepijami „Janssen“ vakcina.
Mažeikių rajono savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus paskelbtais duomenimis, akcijos metu ketvirtadienį iki 16 val. buvo paskiepyta apie 300 žmonių.
Primename, kad Nacionalinis kraujo centras skiepijimo turo metu birželio 30 dieną jau buvo užsukęs į Mažeikius. Tąkart „Janssen“ vakcina centro darbuotojų komanda paskiepijo 450 asmenų.
Ketvirtadienio vakarą Mažeikių kultūros centro darbuotojai surengė COVID-19 prevencijai skirtą akciją-koncertą „Šaukiu gyvenimą“.
Renginyje dalyvavę Šarūnas Mačiulis iš grupės „Poliarizuoti stiklai“ ir Gintas Litinskas („Studijofonas“), mažeikiškiai atlikėjai: instrumentinis duetas „Dvi Ingos“ (fleita ir fortepijonas), Laimonas Vaišvila, Jolanta Kriaučiūnienė, Daiva Gedvilienė dainomis, muzika ir žodžiais ragino žmones tikėti mokslu, skiepytis – gyventi.
Akciją-koncertą vainikavo jaunimo pamėgta grupė „ABUDU“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto