Dovana Tėvams – koncertas

Nuotrauka Aringo Švelnio

Kasmet pirmąjį birželio sekmadienį minima Tėvo diena. Ta proga dovaną – šventinį koncertą miesto bendruomenės tėvams surengė Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos orkestras bei Mažeikių Senamiesčio katalikų parapija.

Oficialiai Tėvo dieną švęsti 1910-aisiais metais pradėta Jungtinėse Amerikos valstijose. Tuo tarpu  Lietuvos Seimas mūsų šalyje ją kaip šventinę dieną įteisino tik 2009-aisiais metais, todėl Tėvo diena dar neturi tokių tvirtų tradicijų, kaip Motinos diena.
Naują tradiciją – tėvus ir tėvystę pagerbti koncertu, kuria Mažeikių Senamiesčio katalikų parapija. Sekmadienį mažeikiškiai turėjo galimybę bažnyčios šventoriuje pasiklausyti pučiamųjų orkestro atliekamų kūrinių.
„Valandėlę pabuvote Mišių rimtyje, o dabar kviečiame pabūti linksmybėje, nes šiandien yra proga – Tėvo diena. Prieš mėnesį sveikinome mamas, dovanojome gėles, skaitėme eiles, o Tėvas – tai šeimos ramstis ir tvirtybė, tad tėvelius šiandien sveikiname garsiai ir trankiai“, – sakė pučiamųjų orkestro vadovas Vidmantas Alčauskis.
Ir iš tiesų, orkestrui grojant girdėtas ir gerai žinomas melodijas, žiūrovai nepabijojo uždainuoti ir vieną kitą šokį pašokti.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Dovana Tėvams – koncertas”

  1. Ačiū parašė:

    Pagaba atlikėjams už puikią muziką!

  2. Mama to parapijietis parašė:

    Aciu uz siltus zodzius……Sunus groja orkestre…..buvo be galo grazu:-)

  3. parapijietis parašė:

    Nuosirdus aciu, visiems organizavusiems rengini, ypac muzikos mokyklos jauniesiems muzikantams ir ju vadovui, Dieve, laimink jusu gyvenimus !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto