„Draugystė“ Prahoje: daug dainų ir įspūdžių

Asmeninio albumo nuotraukos

Savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Draugystė“ grįžo iš Prahoje keturias dienas vykusio Europos valstybių chorų festivalio. Jame be keturių chorų iš Lietuvos dalyvavo kolektyvai iš trylikos šalių. Renginyje pasirodė net 39 chorai.
Mažeikiškiai išvykos metu ne tik dalyvavo koncertuose, bet ir daug pažino, pamatė.

Į chorų šventę Čekijos sostinėje Prahoje susirinko kolektyvai iš Austrijos, Danijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Suomijos, Šveicarijos, Vengrijos ir Vokietijos.
Lietuvai atstovavo Jonavos mišrus choras „Žemyna“, choras iš Kelmės „Cantio“, Kauno mišrus choras „Leliumai“ ir mūsų „Draugystė“.
„Draugystės“ choro vadovas ir dirigentas Ričardas Grušas pasakojo, kad baigęs sezoną choras visada puoselėja svajonę išvykti į kokią nors kelionę. Senas „Draugystės“ bičiulis mažeikiškis Paulius Andriuškevičius, organizuojantis tarptautinius chorų konkursus Vilniuje, pasiūlė Mažeikių chorui nuvykti į Prahą, kur liepos mėnesį į festivalį susirenka daug Europos chorų.
„Jie ten gieda pačiose iškiliausiose bažnyčiose. Užbėgdamas už akių pasakysiu, kad mes turėjome galimybę giedoti švento Salvatoro ir švento Martino bažnyčiose – ten nuostabi akustika… Taigi, pasižiūrėję, kad jau atlikome visus sezono darbus, tuo pasiūlymu nusprendėme pasinaudoti“, – kalbėjo choro vadovas.

Mažeikiškių kelionės įspūdžius skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “„Draugystė“ Prahoje: daug dainų ir įspūdžių”

  1. vardas parašė:

    katastrofa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*