Dujų vartotojams – naujos žabangos

Sigito Strazdausko nuotrauka

Daugiabučių namų gyventojams nepavyksta išsivaduoti iš dujų tiekėjo gniaužtų. Norintiesiems atsijungti nuo dujotiekio tinklo „Saurida“ pateikė naujas žabangas – sukūrė atsijungimo sąlygas ir reikalauja savo lėšomis iš buto į laiptinę iškelti dujų tiekimo vamzdžius.
Dujų vartotojai tokius veiksmus vadina pasityčiojimu ir nesulaukdami tinkamos pagalbos iš valdžios, patys imasi ginti savo teises. 

Prašymai netenkinami

„Santarvė“ ne kartą rašė apie tarp dujų vartotojų kilusias aistras dėl nuo praėjusių metų trigubai pabrangusio vadinamojo dujų abonentinio mokesčio.
Kai kurie gyventojai, paskaičiavę būsimas išlaidas, nusprendė atsisakyti „Sauridos“ paslaugų. Tačiau iki šiol jiems nepavyksta to padaryti.
Kai kurie prašymai dėl atsijungimo guli po keletą mėnesių. Nė vienas jo autorius jau nebenaudoja dujų – dujines virykles pakeitė į elektros ar pasistatė dujų balioną. Tačiau jų sąskaitoje ir toliau „tiksi“ pinigėliai už abonentinį mokestį.
Šie gyventojai buriasi ir drauge bando įveikti „Sauridą“, kad ši laikytųsi pačios sukurtų sutarčių sąlygų, pagal kurias norintieji atsisakyti dujų tiekimo turi apie tai pranešti prieš dešimt dienų.

Kreipėsi į teismą

Iš „Sauridos“ negalintys išsivaduoti dujų vartotojai suprato, kad pavieniui ginti savo teises bus sunku. Beveik trisdešimt mažeikiškių jau kreipėsi į teismą, prašydami įpareigoti „Sauridą“ išjungti dujų tiekimą. Teismo prašoma pripažinti, kad sutartis neteko galios.
Be kitų reikalavimų, ieškovai teismo prašo: įtraukti Mažeikių rajono savivaldybę trečiuoju asmeniu, nepareiškiančiu savarankiškų reikalavimų byloje; įpareigoti Savivaldybės administraciją, suderinus su ieškovais, sudaryti vartotojams prieinamas ir priimtinas sutarties su dujų tiekėju nutraukimo sąlygas; iš Savivaldybės akcininkų teise valdomų ūkio įmonių žmogiškųjų ir materialiųjų resursų suformuoti specialistų grupes dujų tiekimui atjungti.

Sukūrė įpareigojimus vartotojui

Kol dujų vartotojai bando gintis teisinėmis priemonėmis, „Saurida“ kuria priemones, kaip juos išlaikyti.
Prašymus dėl paslaugos atsisakymo parašiusius gyventojus po ilgo laukimo neseniai pasiekė žadėtosios atjungimo nuo dujų tiekėjo dujotiekio tinklo sąlygos.

Apie tai, kokius „kryžiaus kelius“ mažeikiškiams sukūrė dujų tiekėjai ir kas iš to, skaitykite antradienio „Santarvėje“.

49 Atsakymai į “Dujų vartotojams – naujos žabangos”

 1. www. parašė:

  valdzia i gyventojus atsisuka pries rinkimus kada jiems reikalingi musu balsai,o po rinkimu uzsikisa ausis,kad gyventoju skundu negirdetu,tai tokia musu valdzia.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Gaila, kad mes Lietuviai tokie kantrūs. Tokie kaip graikai būtų jau apvertę sauridą ir tą nu kaip jis ten nu tas na net slykstu jo varda tarti.
  Organizuokim mitingą prie sauridos, bet tokį mitingą, kad nuskambėtų per visą Lietuvą ir Europą.

 3. gaisras parašė:

  uz kirviu broliai ir per sauridos vamzdzius supuvusisus

 4. na parašė:

  jis savivaldybę jau seniai yra nupirkęs,dar įrengdamas mokyklose granulėmis kūrenamas krosnis, pasidomėkit kas uždegė žalią šviesą,o pasakojo vienas žmogus,nenorėjęs skelbti pavardės,kad nuveža granules supila ir atsuka visu galingumu,jokio reguliavimo,nori,kad kuo greičiau sudegtų,jokio taupymo,kas patikrins kiek moka už tą atseit ekologišką kurą,man atrodo,kad reikia kreiptis Į poną Butkevičių,manau,kad tik tada pajudės,o savivaldybėj didžiulė korupcija ir čia nieko nelaimėsit

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  apskambinau visas instancijas vilniuje ir niekas nepadejo visi kratosiu sako kreipkis ten i “vartotojo teises“ ten sako paskambink i “kainu inspekcija“ o tie sako skambink vartotojo teisem as sakau skambinau jie liepe jums skambint tada liepe rastu kreiptis atseit geriau reikia tados blindos kilkim lietuviai i kova nes kitais metais mokesim uz dujas 50lt juk apetitas auga

 6. AS parašė:

  Perskaites visa Santarves straipsni supratau kad savivaldybes tarnautojams nelabai ir skauda galva del sios problemos.Direktorius pirma karta isgirdo apie atsijungimo salygas DDD.O kad Repsys advokatauja sauridai tapo visiskai aisku.Jis vis ragina neskubeti,nekelti vamzdzio i laiptine ir t.t.Nupuses dieduk,mes to vamzdzio ir nekelsime ir del buto pardavimo nebus problemu.Jis siulo moket tuos 18,15lt.susidaro toks vaizdas,kad jis gauna otkata is sauridos. Cia ir STT turetu ka veikti. REIKIA PIKETO PRIE savivaldybes!!!!!

 7. Šamanė parašė:

  Juk Dievas yra ir jis monopolistą tikrai nubaus už vargšų žmonių apiplėšinėjimą.

 8. >Sigis parašė:

  Čia reikia, kad „nemokama teisininkė“ organizuotų gyventojų kolektyvinį ieškinį prieš Sauridą.

 9. Sigis parašė:

  Kas organizuoja streika? Kur ir kada renkames?

 10. zemaitis parašė:

  mes isvis su jais sutarties nesam pasirase, bet dujos tiekiamos ir eina saskaitos… kas galetu tai paiskint???

 11. as parašė:

  ot valdzia-ir ta nieko negali padaryti,o jei tai paprastam zmogui tai greit ji nuskausmintu

 12. jura parašė:

  gal MOSKVA ir menesini nustoto NE —LIETUVOS AFERISTAI.arba KOMUNISTAI

 13. Stanislava parašė:

  Peržiūrėjau sutartį su Saurida,pasirašytą 2012-04-27.Taip sutartyje dujų pardavimo kaina 6,05 Lt. Atskiras punktas numato, kad sutarties papildymai, pakeitimai ir priedai sudaromi raštu ir patvirtinami šalių parašais.Įdomu, kiek dujų vartotoju pasirašė pakeistą sutartį dėl tų 18 Lt.?
  Toje pačioje sutartyje įrašyta „2.Šalys įsipareigoja vadovautis LR ūkio ministro 2006-10-06.Įsakymu Nr.4-370 patvirtintomis Suskystintų dujų tiekimo vartotojams taisyklėmis “ ir t.t. Tačiau tos taisyklės jau neteko galios 2010-11-05. Saurida 2012 m.vis dar tomis taisyklėmis vadovaujasi,o mes pasirašome sutartį neskaitydami. Įdomu, kaip vertina tokią sutartį teisininkai.

 14. > patarimas žmogui parašė:

  Manau, kad „Komentatorius“ užma „iniciatyvinių grupių kojinių uostytojo“ pareigas – labai jau jam įstrigo jų kvapas.

 15. Komentatoriui parašė:

  Juoksies iš bėdžių, vargšų, nuskriaustųjų ir iniciatyvinės grupės kojines uostysi?

 16. lolas to Vida-Emilija parašė:

  Cituoju Jus „dujos nekokybiškos , skiestos“.
  Klausimas: Jūs baigusi kažkokį mokslą susijusį su chemija, sprendžiate iš dujų kvapo apie jų kokybę ar tiesiog iš to, kad jūsų sena užsikimšusi dujinė nebeturi sveikatos ir nebegali degti kaip nauja?

 17. Komentatorius parašė:

  Žinai, kai neburi ką pasakyti vargšai, tai bando prisikabinti prie bet ko, paliesdami net ir šeimos narius. Toks jau tas beviltiško lietuvio paveikslas yra. Atrodo, kad tik jis geriausias ir visa tvarka turi būti pagal jį. Jonai, aš tikrai nei Rancas nei dar kas nors. Su juo esu pasisveikinęs vieną kartą ir viskas. Ir dar kai pravažiuoja jis su mersu, galvoju kiek tas žvėris kuro ryja.
  O jūs galit ignoruoti, o aš toliau juoksiuos iš bėdžių ir vargšų nuskriaustųjų.

 18. to mazeikietis parašė:

  Žmogau, koks tavo išsilavinimas? Manau, kad ne daugiau dviejų klasių. Nei lietuviško šrifto, nei skyrybos ženklų. Apie kultūrą net kalbos nėra. Aišku, kad pats ponas Rancas yra neteisus ir jo poelgis smerktinas, tačiau kuo čia dėtas jo vargšas tėvas.

 19. Jonas parašė:

  Zmones, ignoruokite ta KOMENTATORIU, ar tik pats Rancas nebus pasislepes po kauke? Visus moko gyventi, visus kirsina, Eik, tamsta komentatoriau, SIENO RAVETI! TU MUMS NEIDOMUS!

 20. gorila parašė:

  protingi jau senai emigrave liko tik vargo uteles sekmes kovojant …… o rancui geru atostogu!!!!!

 21. Komentatorius parašė:

  Man jokių pareigų nereikia, aš dirbu sau ir esu nuo niekuo nepriklausomas, todėl keliuosi kada noriu ir einu miegoti kada noriu. Štai už tokią Lietuvą aš kovojau. O tie, kas vergauja kitiems, tegul skundžiasi ir verkia kaip ant Lietuvos blogai.

 22. patarimas žmogui parašė:

  Šaunuolis, kad tik tokią sutartį teturi, ten nėra jokio abonentinio mokesčio – tai ir nemokėk. Nėra jokio pagrindo. O komentatorius kaip visada dedasi protingas, visus kritikuoja, vieni ne taip rašo, kiti ne taip kalba, dar kitiems kliūna dėl išsilavinimo. Įdomu, kokias pareigas šis protinguolis užima. Dažniausiai tie mandrūs, kurie patys nesugeba:)

 23. Komentatorius parašė:

  Ko tokio? Visagalio kūrėjo? Tu čia apie evoliucija, ar apie ką? Tu apie tą, kuris sukūrė pasaulį prieš 8 milijardus, ar kiek ten, metų? Taip taip, visada visiems atsitiks taip, kad ant grabo lentos teks pagulėti. Aš puikiai matau kokioje vietoje aš esu, man žiūrėti kur yra Lietuva ar pasaulis nereikia. Jie patys pasižiūrės, jei tik norės. O gyvenimo mokykloje ko moko? Kad visiems būtų gerai ir kad socialdemokratinės šiukšlės iš Seimo išgelbės pasaulį? Ohohohoho, tada tokiems žmonėms linkiu kuo daugiau tikėjimo, tik jis išgelbės ir padės šiame pasaulyje nesijausti padugne.

 24. Vida -Emilija parašė:

  Gaila žmogaus , kuris taip žemina paprastą žmogų ,nežinodamas kokia ateitis jo paties laukia.Gyvenimas dar nenugyventas ir nereikia šokti aukščiau bambos.Tu pats žmogau savęs negerbi ir pastatai save į labai žemą lygį .Su rinkos ekonomikos dėsniais čia per daug nesidžiauk .Labai puikiai matome kokioje vietoje esame atsidūrę ne tik Lietuva ,bet ir visas pasaulis .Tau vaikelį dar reikia praeiti gyvenimo mokyklą , o ne galvoti tik apie savo gerbūvį ir pataikauti nusikaltėliams , kurie dienos metu atima pinigus , nebijodami visagalio kūrėjo.Viskam savo laikas .Tegul rašo ant lapelio , o aš žiūriu į sutartį.

 25. Komentatorius parašė:

  O, čia kažkas manęs ieškojo. Labai gerai. Tęsiam toliau pasijuokimus iš vargšų žmogelių ir jų iniciatyvinių grupių. Kartais ta teisininkė, kuri žadėjo gelbėti Mažeikius ir padėti kovojant prie Rancą nėra baigusi Riomerio? Santarvė rašo straipsnį, o kalbina teisininkus, kurie nenori prisistatyti arba kitų įstaigų darbuotojus, o ne teisininkę, kuri žada atstovauti varguolį gyventoją ir jo nemokamus 12Lt už dujas. Buki žmonės spygauja ir ieško kas už juos pakovotų, normalūs žmonės moka ir galvos nesuka. Teisingai kažkas rašė, kad gyvenam rinkos ekonomikos sąlygomis, o tai reiškia, negerbiami varguoliai, kad mes galime naudotis bet kieno teikiamomis paslaugomis arba jų atsisakyti. Ir tai dar reiškia, kad niekas neverčia dirbti už minimumo. Nebent esi baigęs 7 klases ir nieko kito daugiau nesugebi, kaip tik dirbti už minimumą. Tokių visada reikės, nes kur jiems parodai, ten tokie ir eina. Aš neturiu jokio teisinio išsilavinimo, bet žinau, kad ateityje priimti sprendimai negalioja praeityje, jau vien dėl to Sauridos išrašyta atsijungimo instrukcija yra shoodo verta. Jei kažkas padavė prašymus atjungti nuo dujų vamzdžio gruodžio mėnesį, tai jiems negalios atsijungimo tvarka, kuri paskelbta kovo mėnesį. Manau, kad nereikia būti labai dideliu išminčiumi, kad tą suprastum. Nors per šokių projektus apie tai nepasakoja, gal dėl to bukumo ir debiliškumo žmonėse netrūksta. Na o tie, kurie sėkmingai ar nesėkmingai bando kovoti, tai linkiu jums sėkmės, o aš toliau mokėsi po 18Lt ir galvos nesukusiu. Jei jūs laimėsit, padėkosiu ir tada mokėsiu tiek, kiek bus parašyta sąskaitoje. Ir tie, kas rašė, kad sėdžiu ant šiltos kėdės, tai taip ir yra, kiekvieną vakarą ją palieku prie radiatoriaus, kad atsikėlęs rasčiau šiltą. Tik tegul pabando dar šildymą išjungti, nežinosiu ką daryti, nes mano kėdė užšals. O šiaip sėkmės, durnių laivo keleiviai, kapitonas Rancas puikiai valdo jį. Jeeee

 26. mazeikietis parašė:

  ranco tevas buvo toks pats asilas bet ji velnias pasikviete ta gimine bus 4 kartos prakeiktos

 27. Vidai-Emilijai parašė:

  Nemoku ir aš to pusgalvio išgalvoto mokesčio. Tačiau man kas mėnesį įrašoma skola. Teisininkas man pasakė, kad aš privalau mokėti tą sumą, kokią esu sutaręs su „Saurida“ ir tai patvirtinęs savo parašu, t.y. 6,05 lito. Kitos sumos neprivalau mokėti tol, kol kitoje sutartyje nebus mano parašo. Atrodo, viskas aišku, tačiau kas mėnesį man sąskaitoje įrašoma skola. Nemokėsiu vistiek. Reikia iniciatoriaus,kuris sugebėtų surinkti minią žmonių prie savivaldybės arba prie „Sauridos“. Kažkas turi sutramdyti tą beprotį.

 28. Vida-Emilija parašė:

  Mano manymu ši problema būtų sprendžiama žymiai lengviau , jeigu mes būtume vieningi ir tolerantiški vieni kitiems.Mūsų ,tai daugiau.Visi mokėtume , kiek yra parašyta sutartyje t.y. 6,05 LT. ir problema būtų sprendžiama palankiai. Kadangi aš matau ,kad mūsų žmonės yra bailiai , nepasitikintis ,nuolankūs ponų atžvilgiu, tai ir mus raitys kaip norės. Aš moku tik pagal sutartį ir noriu pažiūrėti kaip su manimi pasielgs mūsų miesto verslininkas , kuris kaip matau nori puikiai gyventi iš eilinio skurstančio žmogaus ašarų.Negalima leisti klestėti despotams jų savivalė privalo būti nutraukta .Kiek suprantu ,mes patys leidžiame būti skriaudžiamaisiais ir savo noru ponui brukame paskutinius.Ar bent vienas pagalvojate už ką mokate.Aš dar ir pati nesuprantu už ką moku ir tuos 6,05 LT,dujos nekokybiškos , skiestos , pelnas gaunamas ir nuo dujų pardavimo , tai dar brukame ir už kažkokį populiarų abonentą plačiai paplitusi tarp mūsų oligarchų . Tai mes priimame tarnystę ir nuolankumą , o kur mūsų orumas , meilė žmogui , pagalba skurstančiam , pasitikėjimas savimi .Mūsų tikrai daug , nebūkime vergais ir tarnauti neišmanėliams , kuriems rūpi tik jų sotus gyvenimas.

 29. Vardas (privalomas) parašė:

  nu gal dabar zmonems akys atsimerks, kas ten per „kandidatas buvo“ :)

 30. zmogus parašė:

  Perziurejau visus savo dokumentus- pasirodo, su saurida nesu sudares jokios sutarties, tik 1999 m su Duju ukiu. Tai kaip man tokiu atveju elgtis? Kokius mokescius moketi? Ir kam?

 31. Gyventojams parašė:

  Kadangi mano sutartyje, kurią aš esu pasirašęs su „Saurida“, yra nustatytas 6,05 lito abonentinis mokestis, tai tokį ir moku. Šūdrancio nustatytą 18 litų mokestį tegu moka kvailiai. Pasikonsultavau su juristais. Aš esu teisus.

 32. Trumpai parašė:

  Butas mano,vamzdis ne mano.Tegul man moka nuomą už tai,kad dažau,prižiūriu NE SAVO daiktą.

 33. aisku parašė:

  kaip diena , ne vien rancas (nera ir nebus tam atmazgai didziosios raides ) , versla suka , jug cia visas vietines valdzios palaiminimas zmones apiplest , parasykit bent 1 kuris paprasto zmogelio interesus atstovautu , na nera ,ir nebus :)

 34. :D parašė:

  Kol senukai krapsto paskutinius litus uz abonentini mokesti, ,,Ponas“ S. R. isvykes i ,,komandiruote“ Amerikoje laimingas sraigtasparniais skraido ir bedu nemato. Juokingos jam atrodo mazeikieciu problemos. Idomu, kaip ir kada jam tas cirkas baigsis??????

 35. pasipiktines parašė:

  KOMENTATORIAU jei tau patinka uz nieka Rancui pinigus moket,susirask ji duok simtine jis tau leis jo subines skyle islaizyti. Kur tave rast gaidy,reiktu tave gyvenimo tiesu pamokyti

 36. gaila parašė:

  ……kad kazkada su kukuruzniku nenusidauze pats rancas .Tevai zuvo , o parazits liko , vagis , verslininku save vadina

 37. gorila parašė:

  viskas cia gerai ..ko mykiat ….nenubednesit del tu keliu litu..maziau gerkit,ir rukykit.. ir viens kitam daugiau geles dovanokit.. per trumpas gyvenimas zyzimam:))))

 38. serioža parašė:

  jau 3 mietus negyvienu bute o menesinius turiu moket –sako reketo nera –buta nusipirk ir pradeda reketot –šeip padugnes te kur menesinius ima gal kad serga MENESINEM?

 39. taigi parašė:

  kur kainos nepatinka tai mes ir neperkam,bet dujas privalom pirkt tai kur ta teisybe? jei zmogus nori atsijungt tai lai atsijungia…ko cia dar maike plesytis tam rancui del to kad netenka 18 litu….

 40. Gyventojas parašė:

  Tinklai priklauso namui,tad isirengiam rezervuarus ir nebus problemos

 41. faktas- to as parašė:

  Tai jug lietuviškai parašiau,nepatinka,kreipkis į teismą.Ir vėl savo gieda:Savivaldybė privalo ginti vartotojus………..,parodyk,kur taip parašytas įstatymas,kad savivaldybė,o ne pats?

 42. Vardas (privalomas) parašė:

  tikrai ne visos miesto duju koloneles turetu priklausyti dujininkams. Uz kai kurias zmones pinigus rinko patys, kai dar namus statesi. O atejus laisvai Lietuvai koloneles automatiskai pereme suskystintos dujos, o veliau sis uab

 43. as- to faktas parašė:

  Toks jausmas, kad pats is Savivaldybes busi. Aisku, Savivaldybe privataus verslo nereguliuoja, bet gyventoju intersus ginti ji privalo, ne viena zmogu tai liecia, o visa miesta. Kas liecia tavo samprotavimus apie kainas, teisingai pasakei-jeigu man nepatinka kainos Maximoj, einu i Norfa, ar kur kitur. O dabar isivaizduok, kad Maxima duris uzrakino, jos apsauga ateme mano pinigus, ir liepe tik joje prekintis, nes JI TAIP NORI! Cia tas pats ir su Saurida- MES NETURIME KITO PASIRIKIMO, nes musu jie nepaleidzia!

 44. faktas- to as parašė:

  Ko Jūs cia puolat tą savivaldybę,lyg ji būtų viso svieto lygintoja.Savivaldybė privataus verslo nereguliouja.Čia tas pats būtų,jei tarkim gyventojams nepatinka produktų kainos kokioj Maximoj ar turguje ir visi pradeda reikalauti,kad mol jūs ten klierkai,nieko nepadarot,kad būtų kainos mums patinkancios.Negi tokie tupi esat,juk rinkos ekonomika tai galioja.Iseitis kol kas viena,namo bendrija,nepatenkinta Sauridos sprendimu,surenka gyventojų parašus ir civiline privačia tvarka kreipiasi į teisėsaugos institucijas.Čia grynai prvatininkų(vartotojų) ginčas su verslininku-privatininku.Papratę nuo sovietinių laikų,kad viską išsprendžia savivaldybė.Įvertinkit,kad jau 22 metus gyvenam laukinio kapitalizmo sąlygomis arba kas netingi tas ir pelnosi iš žioplių.Rancas gi tam reikalui pasamdęs krūva teisininkų darbuojasi ir kol kas laimi į vienus (vartotojų) vartus.O žioplius ir bažnyčioje muša.

 45. as parašė:

  Zinai, ka , KOMENTATORIAU, tu jau irgi visus uzknisai, landziodamas su savo komentarais po visus straipsnelius. Labai arsiai komentavai apie gelezinkelio tvora, dabar vel nerimsti. Ir nespresk, apie kitu prota pagal savo lygi, nes matosi, kad labai protingu dediesi. Protas nuo arogancijos labai skiriasi. Jeigu tamstai uzkliuna kitu issakytos mintys, tai sedek savo siltam kresle, ir nesuk del musu, ubagu ir kvaileliu. savo protingosios galveles.

 46. Komentatorius parašė:

  Oj kaip man patinka kada žmonės prunkštauja ir seiliojasi. Savivaldybė nieko negali padaryti ir ji nieko nedarys, nes jai nepriklauso. Jei valstybė nereguliuoja dujų tiekėjų kainų, tai savivaldybė jų tikrai nesureguliuos. O jei trūksta protelio ir teisinių žinių, kad savo interesus apgintumėt teisme, tuomet patys kalti. O jei neturit pinigų advokatui, taip pat patys kalti. „as“ jei „mes negalime laukti iki liepos“, tai nelauk. Susprogdink namą ir nereikės laukti. Kokios problemos? Kam reikia, tas pasiskaito komentarus ir pasijuokia iš tokių rašytojų, kurie išjungia kompiuterius ir visas jų noras ieškoti teisibės labai greitai baigiasi. Man tiek papildomi 12Lt piniginės nedrąsko, nors ir dujų suvartoju labai mažai, bet moku ir galvos nesuku. Niekam nėra uždrausta užsiimti savo versliukais ir apiplėšinėti žmonės. Kai tik kas pakelia kainas, tuoj sujuda visokius bobiščios ir springsta, kad nesinaudos, nedarys, atjunkit. Baudyklėmis geriau pabūkit laukuose, daugiau naudos bus.

 47. GALVOJU parašė:

  Jei jau teisininkė,žadėjusi nemokamas konsultacijas nieko nenuveikė,o gal nieko ir negali,tai ką padarys taip vadinami VALDŽIAŽMOGIAI,neturėdami teisinio išsilavinimo.Antra vertus jie tokios specialybės ir neprivalo turėti.Mažeikiai pakliuvo į teisinės valstybės“teisines“vingrybes.Gudras bus tas,kas jas išpainios teisiškai…

 48. as parašė:

  Na zinokit, mano kantrybe baigiasi. Kazkoks vietinis veikejas laiko ikaitais visa miesta! Savivaldybes klerkai tik apsimeta, kad kazka daro zmoniu labui! Uzkniso atsakymai Savivaldybes puslapyje, kuriuos pasiraso valdininkas Repsys- ,,Kreipkites i teisma,, . Tai gal Savivaldybes juristas gali padeti zmonems kreiptis i teisma, gindamas viesaji interesa? Kur atsakymas is Konkurencijos tarnybos?! Kur Vartotoju teisiu tarnybos tolimesni veiksmai?! KUR ISVIS KOKIE NORS VEIKSMAI?! Visi tik atsirasineja- ,,nieko negalim padaryti… PONAI VALDZIAZMOGIAI, O GAL NENORIT NIEKO DARYTI?! MES NEGALIME LAUKTI IKI LIEPOS MENESIO, IR UZ NIEKA MOKETI TAM ATSEIT VERSLINYKUI!!! Mes gyvename daugiabuciuose namuose, kurie yra taip suprojektuoti, kad uzsukti ta sudo ventili yra vienas juokas! Kas cia per nesamones apie vamzdziu iskelima i laiptine, ir t.t. TOKS NAMU PROJEKTAS- IR TASKAS. Man irgi virtuvej tas vamzdis nepatinka, ypac tai, kad gyvenant antrame aukste,jis raitosi per visa mano koridoriu. Bet iskelineti ji i laiptine- Ponas Rancai, ar bent skaitai, ka tavo juristas sukuria? Kadangi supratau, kad teisybes siame stebuklu mieste nebus, man liko viena iseitis-UZSUKSIU VENTILI LAIPTINEJE, IR SU KIRVIU UZVAZIUOSIU PER TA VAMZDI BUTE! TADA ISSIKVIESIU VEIKEJUS IS SAURIDOS, IR TEGUL DARO KA NORI!

 49. Belekas parašė:

  Rancius pasirodo kerštingas,už nepatekimą(neišrinkimą) į vietos savivaldos kėdę tad kuria vis naujas dovanėles kol kas įkalintiems centralizuoto dujų tiekimo vartotojams.Liko vienintelė viltis,kad seimas pavasario sesijoje yra nusimatęs svarstyti šią susidariusią situaciją,perduodant kainų reguliavimą kainų ir kontrolės komitetui.Jei seimas priims tokį sprendimą,Saurida privalės paklusti.Moralas:gyvenam lyg ,kad teisinėje valstybėje,bet visi matom,ką sau leidžia Rancas.Trumpiau tariant :Skaldau ir valdau.Pasirodo viduramžių šūkis galioja Mažeikiškiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto