Duktė ne pirmą kartą sumušė motiną

Rajono policija gavo penkis pranešimus apie smurtavusius artimuosius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tradiciškai savaitgalį padaugėja pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje. Ne išimtis buvo ir praėjusios trys savaitės pabaigos dienos – rajono policija gavo penkis pranešimus apie smurtavusius artimuosius. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, smurtautojams gresia bausmės nuo viešųjų darbų iki laisvės atėmimo iki metų.

Nukentėjo nuo artimiausių žmonių

Penktadienio popietę policijos pareigūnai jau ne pirmą kartą vyko į Algirdo gatvę, iš kur buvo gautas pranešimas apie smurtaujančią neblaivią 47-erių metų V. D. Jos 83-ejų metų motina pasiskundė, kad dukra ją sumušė.
Tą patį vakarą pareigūnai skubėjo ir į Gamyklos gatvės daugiabutį – čia 27-erių metų A. A. smogė į nosį savo žmonai.

Patyrė net penkiolika smūgių

Šeštadienį pareigūnai buvo informuoti apie tris smurto prieš artimuosius atvejus. Savo namuose Kęstučio gatvėje 49-erių metų S. J. tris kartus smogė į galvą savo vienmetei sugyventinei.
Sodų gatvės daugiabutyje 38-erių metų J. V. ne mažiau kaip penkiolika kartų smogė į įvairias kūno vietas savo aštuoneriais metais jaunesnei sugyventinei, o bute Naftininkų gatvėje 52-ejų metų neblaivus S. P. parvertė savo žmoną ant žemės ir tampė už plaukų.

One Reply to “Duktė ne pirmą kartą sumušė motiną”

  1. xxx parašė:

    paskaičius belieka pridurti,kad va tokia liks mūsų Lietuva,nes protingesnių jau mažuma,visi baigia išvykti gyventi į kitas šalis.Rinkimai,rinkimai,vis eilinės saldžios kalbos,o kur padaryti geri darbai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto