Dūmai iš kamino – dėl gedimo krosnyje

Nuotr. iš „Facebooko“ grupės „Mažeikių reidai“

Pirmadienio vakarą rajono gyventojai socialiniuose tinkluose dalijosi nuotraukomis, kuriose užfiksuoti iš Mažeikių naftos perdirbimo gamyklos kamino intensyviai besiveržiantys dūmai, ir domėjosi, kokios šio reiškinio priežastys.

AB „ORLEN Lietuva“ atstovė spaudai Kristina Gendvilė „Santarvei“ atsakė, kad dėl gedimo krosnyje KR-102 avariniu būdu buvo sustabdytas naftos perdirbimo produktų gamyklos antrojo gamybos padalinio kompleksas KT.
„Situacija operatyviai suvaldyta, bendrovės ir kitų organizacijų darbuotojai dėl įvykusio incidento nenukentėjo. Incidento vietoje budėjo gamyklos ugniagesiai gelbėtojai, apie jį buvo informuotas Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius“, – „Santarvei“ teigė atstovė spaudai.
AB „ORLEN Lietuva“ turi sukaupusi pakankamai produktų atsargų, todėl dėl avarinio stabdymo produktų tiekimas klientams nesutriks.

7 Atsakymai į “Dūmai iš kamino – dėl gedimo krosnyje”

 1. šiandien ,ryte ,senamiestyje angliavandenilių kvapas parašė:

  iš kur????Geležinkelis, gamykla-smirdalynė ar polišininkų kaimynai Ekovalis???Kodėl suaugę žmonės apsimeta, kad nieko nėra ?

 2. Darbuotuos parašė:

  Santarve tegu issiaisken kuoks kiekis tersalu bova paleists i gamta ir kuoki medziaga dege kruosny kad net per kamena ugnis eje. Bijuot kazku sakyte nes juk atkata nebeis

  1. normaliai parašė:

   išmok rašyti o ne kažkokius vėjus su N klaidų

   1. Darbuotios parašė:

    Kauke pasitvarkyk duhas

 3. ????? parašė:

  O žala gamtai ?

  1. žalos parašė:

   nėra, sudebė

 4. tai parašė:

  ir visos naujienos cha cha

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*