
Ugniagesiai gelbėtojai pažymi, kad dūmų detektorių įsirengimo rodikliai jau kelerius metus nedidėja, o gaisrų skaičius vis auga.
Įrengimų skaičius sustojo
Dar 2018 gegužės pirmąją įsigaliojo Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pakeitimai – gyventojai savo gyvenamuose namuose privalo įsirengti autonominius dūmų signalizatorius. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai pažymėjo, jog šiuo metu tvarkingus dūmų detektorius
Padeda socialiai remtinoms šeimoms
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu