Dūmų detektoriai – ir pareiga, ir būtinybė

Autorius Vidas STANKUS
Nuotr. iš StockCake.com

Ugniagesiai gelbėtojai pažymi, kad dūmų detektorių įsirengimo rodikliai jau kelerius metus nedidėja, o gaisrų skaičius vis auga.

Įrengimų skaičius sustojo

Dar 2018 gegužės pirmąją įsigaliojo Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pakeitimai – gyventojai savo gyvenamuose namuose privalo įsirengti autonominius dūmų signalizatorius. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai pažymėjo, jog šiuo metu tvarkingus dūmų detektorius

Padeda socialiai remtinoms šeimoms

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content